Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber egy legenda?...

Justin Bieber egy legenda? Ilyen ember csak ritkán születik? Kép

Figyelt kérdés
[link]

2016. jún. 9. 20:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyük tisztába a fogalmakat: igen, JB nagy sztár, elismert, sokra vitte stb. Ez tény, akár tetszik nekünk rockereknek (meg bárkinek), akár nem. Bármennyire is szeretnénk, nem igaz, hogy nem tud énekelni, nem igaz, hogy b**zi, és eleve közönséges, aki ezzel érvel.


Viszont a legenda szót értelmezni tudni kell. Nem legenda az, aki híres. Az egész egyszerűen mást jelent.

2016. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
De tényleg nem tud énekelni, tipikus pop hangja van, 0 erő van benne.
2016. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Na ő tényleg egy legenda, és neki tényleg van hangja.

https://www.youtube.com/watch?v=cBGR0_xIEbo

2016. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy tipikus pop hangja van? Sok pop énekesnek van nagyon jó hangja, persze nem a felkapott tiniknek. Én meg Vikidál Gyulától nem ájulok el. Én is rocker vagyok, de nem szeretem, amikor a rockerek azt gondolják, hogy más műfajokban csak rosszak vannak.
2016. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Annyira bírom, hogy egyesek utálják, de azok nem hogy nem vennének róla tudomást, á dehogyis, hanem azért ide jönnek trollkodni, hogy megmondják a tutit... Mindenkinek más a zenei ízlése, ezt el kell fogadni.Egyetértek az egyik előző kommentelővel, hogy a legenda az egy teljesem más fogalom. Véleményem szerint nagyszerű énekes, és fantasztikus hangja van. Igen, a múltban csinált elég botrányos dolgokat, de ő is emberből van, akár csak mi, és ezért senkinek sincs joga hibáztatni. Senki sem tökéletes. A legtöbben mindig csak a rosszat látják, és a becsülendőt meg jóformán le se szarják, mert az számukra természetes. Hát itt tart a mai társadalom, gratulálok!
2016. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
én olyat is hallotam,hogy micheal j. 2009 elhunyt es akkor jött justin hírneve "meghalt egy legenda helyette szuletett egy masik" <3
2016. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.


"De tényleg nem tud énekelni, tipikus pop hangja van, 0 erő van benne.

"


Ne legyünk ilyenek, hogy a pop csak rossz hang lehet, meg ilyenek.

2016. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"én olyat is hallotam,hogy micheal j. 2009 elhunyt es akkor jött justin hírneve "meghalt egy legenda helyette szuletett egy masik" <3"



Ugye ezt csak viccnek szántad?

2016. aug. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondott, hogy hallotta. Én is hallottam olyat, hogy Justin Bieber menedzsereinek volt olyan elképzelése, hogy Jackson nyomdokaiba lépjen. De ez nyilvánvalóan ostobaság volt tőlük.
2016. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hát nem szántam viccnek én is ezt hallottam mikor bieber híres lett miután a baby népszerű dal lett ezt mondták nagyon sokan.
2016. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!