Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kristen stewart...

Szerintetek kristen stewart szép illetve jó szinésznő?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Szépnek szép,de színésznőnek borzalmas.^^
2010. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én nem tartom szépnek sem (bocsi a rajongóktól:)) és a twilightban (könyvben) bellát én máshogy képzeltem. Idegesített, hogy végig nyitva volt a szája, olyan buta feje lett tőle.. Más filmben eddig nem láttam, egy film alapján meg nem állítom, hogy rossz színésznő.

16L

2010. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát én imádom az Alkonyatot és az egészet..Itt még nah..valahogy talál, és elég jól előtudja adni szerintema szerepet..Vagyis nekem tetszett.De más filmekben egyszerűen borzalmas..És enm is szép. Nagyon tonygyó szerintem és ugyanúgy szerepel minden filmjében mint az Alkonyatba..Szóval nem jó szinésznő amúgy..

24/l

2010. ápr. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
csúnya kövér rossz színésznő. utálom.
2010. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én láttam a zathurában. ott remekül alakította a szerepét.szerintem nem való neki ennyire komoly szerep.nem rossz ahogy csinálta csak néha eltúlozta máskor meg amikor kellett volna akkor meg gyenge volt.amugy nem annyira szép.főleg rövid hajjal nem.[bocsi a rajongóktól:)]
2010. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

én láttam egy filmjét még mielőtt a twilight kijött és abban nagyon hiteles volt. (Pánikszoba)

de ez a Twilight nekem nagyon nem tetszett, abszolút béna volt sztem benne. egyébként szép, de a szája folyton nyitva volt és engem nagyon idegesített...

2010. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik hogy olyan visszahúzódónak tetteti magát. A való életben ő is csak egy bulizós celeb...
2010. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Nekem csak a haja tetszik, de az nagyon, habár most nem tom,h ez most igazi vagy mű... Színésznőnek meg jó, a korához képest. Még tanulnia kell-

20/L

2010. ápr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

engem is zavar hogy mindig nyitva van a szája és ezzel olyan buta fejet vág és hát még tanulnia kell sokat! sokkal jobb lene az Alkonyat hogy ha nem ő játszana benne, és szépnek hát inkább átlagosnak mondanám!

aki azt írta rá hogy kövér az miért? szerintem egyáltalán nem az!

2010. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szerintem átlagos. Nagyon sok lányt látok, akik hasonlítanak rá, de semmi extra. Neki bejött az élet, sztár lett, és hát a sztárok nem lehetnek csúnyák...
2010. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!