Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek kristen stewart...

Szerintetek kristen stewart szép illetve jó szinésznő?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 16:44
1 2
 11/16 anonim válasza:

Én imádom

gyönyörűűű(LL)ú

amúgy nem érdekel nekem tetszik és imádom(nincsenek ferde hajlamaim szal)...xĐ

2010. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát én imádom a twlightot. Az első 2 filmben, főleg az elsőben nem igazán voltak érettek erre a szerepre, nem csak ő, de szerintem Pattinson se. De a harmadikban végre Edward se néz ki olyan hülyén a fejéből, és Bella is komolyabb lett. Az elsőben olyanok voltak mint 2 gyerek. De a 3. rész végre tényleg jó, Kristen is sokkal jobban játszik benne, úgylátszik most értek meg a szerepre :) Szépnek szép, de kb. olyan mint minden más Hollywoodi híresség...Színésznőnek én csak a Twilightban láttam.
2010. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
44%
Szerintem nem szép. Valamennyi női szereplő szép a Twilight-ban, de neki, már bocsánat, de olyan fura feje van olykor, mintha valami fogyatékossága lenne. Színésznőként azt kell mondanom, hogy átlagos. Nem nyújt kiemelkedő teljesítményt, ami nagyon sajnálok, mert a történet nagyon jó. Talán majd a legközelebbi filmjeiben már érettebb, ügyesebb lesz.
2010. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%

Szerintem Kristen Stewart egy aránylag szép lány... Szépek a szemei, jó alakja van (bár a tartása rémes, nem igaz, hogy nem tud javítani rajta), hibátlan bőre van (az már más kérdés, hogy a fehér, vagy a kreol bőr tetszik egyeseknek), tehát összességében úgy gondolom, hogy a külsejével nincsen semmi probléma. Az utcán valószínüleg nem akadna meg rajta az emberek szeme, de ha kiöltözik és kisminkelik, akkor egész jól néz ki. Viszont ez a sztárok 90% - ra igaz.

Ami engem zavar, az a színészi tehetsége. Az a problémám vele, hogy nincsen neki... Több filmben is láttam már, és mindegyikben teljesen szárazon, már - már unottam mondja a szövegét s az arcjátéka a nullával egyenlő. Nem az a baj, hogy egyébként egy elég zárkózott, mogorva lány, hanem az, hogy a szerepeiben is ezt mutatja. Lényegében mindenhol ugyanolyan: a nyílvámos megjelenéseken, az interjukban, a képeken.... mindenhol ugyanaz a savanyú arckifejezés látható. És akkor felmerül a kérdés, hogy mitől is színésznő, ha egyáltalán nem tud színészkedni? Ő tipikus példája azoknak a sztároknak, akik jó családba születtek, illetve jókor voltak jó helyen. És ha nem kapta volna meg a Twilight - ban Bella szerepét, nem tartana ott, ahol most. És a végén megjegyezném, hogy nem azért ez a véleményem róla, mert nem szeretem az Alkonyatot, hanem tényleg rossz színésznőnek tartom. Az Alkonyat egyébként szerintem nem rossz, de nem is annyira jó, mint ahogy azt sokan mondják. Nagyon sokat ront rajta a két főszereplő színészi játéka..

2011. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ronda és ő nem színésznő, hanem celeb.
2011. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtul bamba és ronda arca van, eltátja a száját ami nem szép :/
2012. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!