Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti nem unjátok, hogy minden...

Ti nem unjátok, hogy minden Taylor Swiftről szól?

Figyelt kérdés
Minden második hír őt dicsőíti, meg az ő életéről szól. Nektek nincs elegetek? Szerintem nem kéne ekkora hűhót csapni körülötte. Az a díj is sok volt, hiszen Michael Jcksonhoz közel sem ér fel, ahogy senki sem; csak róla neveztek el díjat eddig....

2016. jún. 19. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
közel sem minden második hír, elég szelektíven látod a híreket ha így érzel.. és am ne irigykedj, csak szimplán ne foglalkozz vele ha nem tetszik.
2016. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Papi Gonzales ***** válasza:
83%
másfél éve nem hallottam taylor switfről....még él?
2016. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon nem érdekel Taylor Swift nem fogom idegesíteni magam rajta.Michael Jacksonnak meg a kisujjába több tehetség,szeretet szorult minden Taylor egész személyiségében.Soha de soha nem fog annyi mindent elérni mint ő...
2016. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát hol nézed a híreket? Hogyha egy Taylor-rajongói portálon, hát akkor persze, hogy gyakoriak a vele kapcsolatos hírek:) Hát keress más hírforrásokat is. Mert szerintem meg amúgy, hogyha nem keresed direkt, akkor nem is jön szembe kb senkivel kapcsolatos hír, ha meg zavar, ne kattints rá, ilyen egyszerű. Egyébként én szeretem Taylort.
2016. jún. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is így gondolom. Esetleg valami páros éneket is előadhatna.
2016. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem unjuk:)
2017. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
*Michael Jackson rekordját megdöntötte Tay👁👄👁😱😍🙃.És a világ legkedvesebb embere akit tudok.Periodt
2020. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!