Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rihanna hol szokott megszállni...

Rihanna hol szokott megszállni amikor magyarországra jön?

Figyelt kérdés
Ugye augusztus 11-én itt lép fel a Sziget fesztiválon visztont arra nem nagyon telne, hogy jegyet vegyek de nagyon szeretnék találkozni vele. Szóval ha valali tudja, hogy hol szokott megszállni vagy azt, hogy hol fog majd lehetőleg megszállni akkor az legyen szíves megírni válaszba de ha nem akar nyilvánosan akkor privátot is írhat. NAGYON fontos lenne! A válaszokat előre is köszi. :)

2016. jún. 20. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon keves eselyed van talalkozni vele mert a kozelebe sem fogsz jutni... Sorfal.. kordon... biztonsagiak.. meg nem csak te leszel ott az egyetlen
2016. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom valamilyen hotelben :)
2016. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sokszor az ilyen nagy sztárok meg sem szállnak, hanem a koncert után magánrepülővel utaznak is tovább.
2016. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Augusztus 9-en ad egy koncertet Becsben, augusztus 11. ugye Budapest es utana augusztus 12. a kovetkezo koncert. Nem biztos, hogy meg fog szallni. A koncert utan biztos, hogy nem. Maximum Becs utan egybol jon Magyarorszagra.
2016. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ted20 válasza:
Sziasztok van olyan ember aki menne Rihannára a szigetre de nincs kivel menjen? Én is ebbe a cipőbe vagyok... ha esetleg valaki menne de neki sincs kivel akkor álljunk össze!
2016. júl. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lili.petki ***** válasza:
A nagyobb sztárok általában a Four Seasons-ben szállnak meg
2016. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!