Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha Magyarországra Jönne a BTS...

Ha Magyarországra Jönne a BTS (Bangtan Boys) nevű banda koncertezni ki menne el rá?

Figyelt kérdés
tegyük fel hogy Budapesten lenne a koncert na ki lenne rá vevő?! Amúgy nem tudom hogy jönnek-e de remélem hogy valamikor majd eltalálnak ide is.

2016. máj. 15. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem boys hanem gays
2016. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A magyarországi rajongói facebook oldaluk 167 főt számlál, ennyi emberért nincs értelme ide jönniük.
2016. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első inkább te vagy a gay!Több férfiasság van bennük mint benned valaha is lesz!(Ha egyáltalán fiú vagy)

2.Én több mint 4000 embert láttam facebook-on aki oda meg vissza van értük és mind magyar!

2016. máj. 15. 21:10
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Azt meg te sem gondolod amúgy komolyan amit írtál. Rossz indulat nélkül ki lehet jelenteni objektíven hogy ezekben a srácokban 0 férfiasság van. Ezt csak az nem látja aki vak. Ezen a tényen az se változtat hogy te esetleg imádod őket és elfogult vagy velük szemben.
2016. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én😍😍😍😍
2016. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki szereti őket ???????
2016. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tuti elmennék rá akármennyibe is kerül 😀😍😍
2016. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BTS FAN ***** válasza:

OMG!

AZ MAGA LENNE AZ ÁLOM, HA A BTS MAGYARORSZÁGRA JÖNNE! ÈN TUTI ELMENNÈK! ÈS HA ELKELNE AZ ÖSSZES JEGY A KONCERTRE, AKKOR IS LEKARATÈZNÁM A BISZTONSÁGI ŐRÖKET, CSAK JUSSAK BE A KONCERTRE!

(De! Először is meg kellene tanulni karatèzni!)

(Másodszor: okè, lekaratèzom az őröket (ami lehetetlennek hangzik, de semmi sem lehetetlen ugyebár!) felmegyek a színpadra hozzájuk, gyorsan selfy-zek velük egyet, utána meg mehetek a börtönbe!!!)

ÁH..... A TERV NEM IS HANGZIK OLYAN NEHÈZNEK! XD 😂

NEM! CSAK VICCELTEM! ÈN TUTI ELMENNÈK A KONCERTRE, BÁRMI ÁRON! 

2016. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is tuti mennék bármibe kerülne xD♥
2016. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Girlgamer566 válasza:
Mar megbocsáss, nem 167-en akarjak hogy jojjon a bts.Mar tobb 5ezren
2017. júl. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!