Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS Taehyungról, Jungkookról...

BTS Taehyungról, Jungkookról és Jinről érdekességek?

Figyelt kérdés

Mondanátok pár érdekességet róluk?:)

Előre is köszönöm😄



2016. jún. 28. 13:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Hogyha esetleg másik tagról tudtok valamit osszátok meg velem ^^
2016. jún. 28. 15:35
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Mindegyik tagról tudok, de akkor kezdem TaeTae-vel(remélem ilyenekre gondoltál)

1. Rossz szokásai: rágja a körmét, nyitva tartja a száját, mindent megfogdos, ami aranyos.

2. Jimin szerint V néha rosszabb, mint a maknae,

3. Ő a legidősebb testvér a családjában.

4. RapMon: "Szerintem V 10%-ban zseni, és 90%-ban egy idióta."

5. Suga: "Mindenki azt mondja, hogy AB vércsoportú emberek vagy teljesen hülyék vagy zsenik. Ő mindkettő. De néha nagyon jó ötletekkel áll elő és meglep minket."

6. Jimin: " Láttam, hogy V egy kettős szerepet játszott el a mosdóba. 'Nővérem, gyere ide!'(fiú) 'Miért?'(lány) 'Csak gyere ide.'(fiú) 'Miért csinálod ezt velem?'(lány) 'Mert szeretlek'(fiú)

7. Még sosem volt komolyabb kapcsolata.

8. Minden nap megnéz egy anime epizódot.

9. Amikor bajban van, Jinnel és Jiminnel beszéli meg.

10. Ha lehetne egy szuperképessége, akkor autókkal szeretne beszélgetni.

11. "Nagyon hangos gyerek voltam. Amikor szünet volt én mindig: "AAAAA. SZÜNET! MENJÜNK JÁTSZANI!!" És mikor a haverokkal ebédeltem: "KOSÁRÉABDA! JÁTSZUNK!" Mindenki tudta, hogy ki vagyok"

12. Az ő bája az üres tekintetében van, ami egyben különleges, egyedi érzéseket is tükrőz.

13. Ő felelős a mosogépfelelős.

14. A Jump Rope Challenge közben leesett a nadrágja, de még így is a legmagasabb pontszámot kérte el.

15. 'Suga, mit gondolsz V-t hogyan teremtette meg Isten?'

Suga: "Adok hozzá egy kis változatos hajszínt, egy kis helyességet is, és Bon Appetite! Ő eszik a legtöbbet."

16. Suga szerint V és RapMon élvezi legjobban az evést.

17. Ha lenne szabadnapja, a szüleit látogatná meg.

18. Taehyungnak néha vannak jó ötletei, de általában azon gondolkodik, hogy Vasember lesz belőle.

19. Nem szeret cipőt hordani.

Személyzet üzenete: " Taehyung, kérlek hord a cipőidet. Nem vagy primitív ember. Nagyon szép cipőid vannak. Miért nem hordod őket: Kérlek, vedd fel őket."

20. Fél a szellemektől, tériszonya van és nem nyúl semmilyen undorító dologhoz.

21. V a BTS-t fekete színnel tudná jellemezni a színpadon, és fehérrel, amikor nem szerepelnek.

22. Minden tag szerint neki van a legtöbb rajongója.

23. Anno dolgozott egy farmon.

24. V és Jimin osztálytársak voltak közép suliban.

25. V először Jimint a visszatérő előadásukon csapta fenéken, és Jimin annyira meglepődött és zavarban volt, hogy elrontotta a fellépést.

26. V szaxofonon játszott 3 évig.

27. Ő csapat "fekete lyuka" ami a főzést illeti.

28. RapMon szerint V az, akinek a legrosszabbul menne a randizás. Suga magyarázata szerint azért, mert ő olyan fura dolgokra gondol,amikre más nem.

29. Ha valaki zuhanyzik, V kinyitja az ajtót és beugrik mellé,hogy együtt zuhanyozzanak.

2016. jún. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Kookie:

1. 10 éven belül szeretne tulajdonosa lenni egy kacsahúsos étteremnek, vagy egy tetkószalonnak.

2. Ideálja valaki, aki legalább 168 cm, de kisebb tőle, jó feleség, jól tud főzni, okos, szép lábai vannak és gyönyörű.

3. Kedvenc elemei: smink és cipők.

4. Rossz szokásai: szipog (betegségnek kifolyólag), ide-oda mozgatja az ujjait.

5. Mottója:" Szenvedély nélkül élni olyan, mint halottnak lenni."

6. Egyszer azért kezdett sírni a gyakorló teremben, mert rosszul énekelte az egyik számot.

7. Amikor bajban van, vagy rosszul érzi magát RapMonsterhez fordul segítségért, mert ő veszi észre leghamarabb, ha valami baja van.

8. 'Mihez hasonlít legjobban Jungkook?'(Nem lehet ember)

Suga: "Kutya"

Jimin: "Kutya gallér nélkül"

9. Amikor gyerek volt, nagyon érdekelte a művészet.

10. Dolgok, amiket szívesen ellopna a tagoktól: RapMon tudása, Suga különböző ismeretei, J-Hope pozitivizmusa, Jimin állhatatossága ás erőfeszítése, V természetes tehetsége, Jin vad vállai.

11. Nem érzi jól magát, ha kamera előtt kell szerepelnie.

12. Meg akart tanulni gitározni, miután látta Justin Biebert.

13. Jungkook ágya a legrendetlenebb.

14. Ha lenne szabadnapja, játszana

15. Nagyon szereti emelgetni a tagokat.

16. Jungkook elbukott, amikor a fizikai erőnlétét akarta bizonyítani. Fel akarta emelni Jimin a hátán, de nem bírta el, fejre esett és nagyon zavarba jött emiatt.

17. Nem szereti a bogarakat, kivéve a menő bogarakat. pl.: szarvasbogár.

18. Jungkook egyszer viccből megkérdezte tarthat-e kutyát a házban. Egyből rávágták a tagok, hogy NEM.

19. Minden tantárgyat utál, kivéve a tesit, a rajzot, és az éneket.

20. Szerinte tudományosan kell edzeni. 65kg, szóval 6 kilós súlyzókkal edz.

21. Úgy gondolja, hogy egy 100-as skálán ő 0,01-esnek néz ki.

22. Testrésze, amiben a legmagabiztosabb: az ajkai és a combjai.

23. Dicsérete magának: " Mindenben jó vagy, amit a testeddel kell csinálnod, amíg a szenvedély túlcsordul benned."

24. Amin gondolkozik, amikor nem tud aludni: "Arra gondolok, hogy fekszek egy folyónál éjjel, ahol senki sincsen, a Hold az égen, és cseresznye virágok szállnak a széllel."

25. Suga véleménye Jungkook középiskolába érkezéséről: " Jeongguk volt a leghelyesebb az egész iskolában."

26. Jungkook úgy gondolja,hogy Sailor Moon szexi.

27. RapMonster tudja imitálni a Simpsonsból Marge-t,míg Jungkook Homer-t.

28. Jungkook szerint nincs olyan ember a bandában aki hirtelenharagú lenne.

29. A legijesztőbb dolog számára a mikro, mivel folyton azon aggódik, hogy felrobbanhat.

30.Szeretne minden üzenetre válaszolni amitaz ARMY-k küldenek neki.

31.Jimin azt mondta Jungkook mindig mosolyog ha esküszik.

2016. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Jin:

1. A kedvenc színe a rózsaszín.

2. Rossz szokása, hogy tikkel a bal szeme, ha éhes.

3. Amikor 5 éves volt elkezdett játszani a Super Mario-val és a Marple Story-val és még mindig hűségesen játszik velük. Szerinte a Mario karakterei és a Maple Stoyszörnyei aranyosak.

4. Jin egyszer elkövetett egy hatalmas nagy bakit. Az M!Countdown című műsorban lecsúszott a nadrágja egészen a combjáig.

5. Jin és Jimin együtt járnak az edzőterembe.

6. Nem igazán tud táncolni.

7. Suga: "Családias ember. Ideális férj"

8. Nagyon erős szemüveget hord, de nem szereti, mert bizonytalanná teszi. Kontaktlencsét visel.

9. Amikor belépett a gyakorló terembe és kiszúrta V-t, V odament hozzá és elkezdett táncolni hozzádörzsölve a testét Jinhez. Ezt mondta neki: "Neked legelöl kell táncolnod."

10. Nehéz volt a visszatérés számára a 2.Mini albumnál, a Skool Luv Affair-nél. Diétáznia kellett és rengeteget gyakorolta a koreográfiát.

11. Van egy kutyája, akinek a neve JJanggu.

12. Van jogosítványa.

13. Jin megütné azt a tagot, aki titokba tönkreteszi az ő szeretett játékait és nem szól róla.

14. 'V mit gondolsz Jint hogyan teremtette meg Isten?'

V: "50 pohár váll,48 pohár bajusz, 58425628492292 pohár arcába vetett bizalom."

15. Jin még sose kapott Valentin napra ajándékot.

16. Ha lenne szabadnapja, egy szolgát szeretne.

17. Szeretné, ha az első gyermeke egy lány lenne, a második pedig egy fiú.

18. Fiatal korában detektív akart lenni.

19. Tánctanár üzenete: *sóhajtás* (képességei miatt)

20. "Bárcsak olyan lehetnék, mint az apám. Nagyon szorgos volt a munkájában. Sokat dolgozott a családért. Sosem felejtett el ajándékot hozni nekünk. Nagyon szép emlékeim vannak vele kapcsolatban. Olyan ember akarok lenni, mint ő!"

21. Jimin: " Ő a legidősebb, mégis szeret nyafogni."

22. Jin Jiminnek:

Jin: Nagyon hangosan horkoltál az éjjel, szóval...

Jimin: Nekem dobtál egy párnát.

Jin:Te...Te tudtad, hogy én voltam? Csak annyira, hogy felébredj.

Jimin: Jobban teszed, ha nyitott szemekkel alszol.

23. Nagyon szereti az epret, viszont az eper ízű dolgokat nem. A csokit sem szereti, de a csoki ízű dolgokat igen.

24. Ki nem állhatja a horror filmeket. Amikor egyszer a kollégiumban néztek egyet, ő folyamatosan kapaszkodott valakibe.

25. 3 dolog, ami boldoggá teszi: pénz, barátok, nyugodt/csendes helyek.

26. Jin foglalkozik a legtöbbet a külsejével.

27. Jin a válogatáson 2AM - This Song-ot énekelte.

2016. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

És akkor a többiekről is(ha már írtad. :DD)

Suga:

1. Az ő bája a mosolygós szemeiben rejlik.

2. "Ha újra 17 éves lennék, mint Jungkook, tanulnék. Jó fiú lennék, aki nem lázadozik az ellen, amit a szülei mondanak neki. "

3. Suga nem igazán hallgat a Manager-ükre, hogy mikor keljen fel vagy egyen, mert zavaró tényezőnek tartja.

4. Amikor Suga mondta, hogy sok alsóneműt kap ajándékba a rajongóitól, akkor jött rá, hogy néhány eltűnt közülük. Ekkor Jungkook bevallotta, hogy hordja őket.

5. "Nem igazán vagyok az a típus, aki drága cuccokat hord. de,de nagagyon odafigyelek a kiegészítőkre. Fülbevalók, nyakláncok, karkötők, gyűrűk... Imádom mindet. Jelenleg kosaras cipőket is gyűjtök, amiket már általános iskola óta szeretek."

6. Kedvenc pillanata a mindennapokban, amikor egyedül dolgozhat.

7. 'Ha összegezned kellene egy szóval az élethez való hozzáállásod, mi lenne az?'

-"Le se szarom"(Mottója)

8. Rossz szokása: rágja a körmét.

9. Nem szeret táncolni.

10. Suga írta a Jump és a Tomorrow című számot még mikor kezdő volt.

11. A 2014-es fogadalma az volt, hogy reméli nem lesz beteg.

12. Amikor lesz barátnője, azt szeretné, ha meghallgatná a zenéit, szövegeit.

13. Amikor aggódik valami miatt NamJoon-hoz megy segítségért, mert nagyjából azonos korúak és sok közös bennük, szóval sokat beszélgetnek az életről és a zenékről.

14. Suga nagyon szomorú, amikor nem tud találkozni a szüleivel, mikor Szöülba látogatnak el hozzá, mert elfoglalt.

15. Minden nap írja a szövegeit. Akkor is, amikor a várószobába van, vagy WC-n ül.

16. Az egyik adásban Suga megdöbbentő bejelentést tett. Azt mondta, elvette Jungkook fekete alsóneműjét engedély nélkül és nem adta vissza, mert lyukak voltak rajta. Azért csinálta, mert dominálni akart Jungkook felett. És azt is hozzátette, hogy legközelebb is el fogja lopni Jungkook alsóját, és hordani is fogja.

17. Suga éjfél és reggel 6 között a legstresszesebb. Nem szereti a zsúfolt és hangos helyeket.

18. " Azért kaptam a Suga nevet, mert sápadt a bőröm, aranyosan mosolygok, és mert édes vagyok. Azért választottam ezt a nevet, mert édesnek akarok tűnni."

19. Imád kosarazni és az iskolában sokat ért el helyezést is.

20. Suga feladata leszidni a fiatalabb tagokat, amikor hibáznak, mert ő az egyetlen, aki képes durvábban beszélni.

21. Amikor nem tud aludni, a jövőbeli gondok aggasztják.

22. "Igazából, amikor meglátom magam, mindig azt gondolom, hogy csúnya vagyok."

23. A 'Dark and Wild' albumról Suga kedvenc száma a 'Let Me Know'

24. Nem szeret emberekkel találkozni, inkább otthon maradós típus.

25. J-Hope: "Suga nagyon király. Elég erős személyisége van. Tetteti, hogy nem érdeklik a dolgok, pedig de. Ő egy ilyen ember."

26. Suga álma az,hogy mindig zenéljen.

27. Suga úgy gondolja vannak olyan szép lábai,mint az SNSD tagoknak.

28. 40 perc alatt írta meg az I like it című dalukat.

29. Nem szeret aegyozni,de a fanok kedvéért megpróbál cuki lenni.

30. Suga imád aludni és bárhol tud,de utálja ha felkeltik és a többiek nem is merik ilyenkor zavarni

31. "Fel fogok bérelni valakit, aki mögöttem áll, és mindig bemondja, hogy "swag", amikor szünetet tartok 2 szó között."

32. Suga sosem takarít össze evés után, henme mindig csak ennyit mond: "Srácok takarítsatok össze".

33. Suga egyszer otthagyta a családját újévkor, és visszament a dormba , hogy ellássa Hoseokot csirkével és hogy megbizonyosodjon róla, hogy nem magányos.

2016. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Hobi:

1. Nagyon nem tud rajzolni.

2. Szereti a drámai filmeket és elég érzékeny típus.

3. A drámák segítenek neki a szövegben.

4. Amikor a 'No more dream'-ben folyamatosan maszkot viselt, nagyon elfáradt, mert sok bőrápolót kellett használnia.

5. Még sosem volt színházban. De ha lesz ideje, mindenképp megnéz egy drámát.

6. Szeretné megviccelni Sugát egy rejtett kamerával.

7. Számára a zenei előadások nagyon nehezek, mivel nagy nyomás alatt van és folyamatosan a kamerát keresi.

8. A legfontosabb dolog számára a töltő.

9. 'Csukd be a szemed. Ha bármit megtehetnél, bárhol, bárkivel, mi lenne az?'

-"Eltöltenék egy napot az egyik rajongómmal."

10. A 'Boy in Luv' 10 órás próbája után hajnali ötkor értek haza. Mindenki lefürdött kivéve J-Hope-ot, aki befeküdt az ágyba és netezgetni kezdett. Suga ekkor rászólt.:"Nem akarsz lezuhanyozni?" J-Hope erre nagyon megsértődött és azonnal visszaszólt neki: "Suga! Tudod, hogy mindig megfürdök. 5 perc és indulok." De végül a laptopjával aludt el az ágyban.

11. Az a fajta ember, aki hezitálás nélkül közelít meg másikat, és ez szóba is igaz.

12. Utál edzeni.

13. Hosszú arca 27cm.

14. Jungkook-kal van a legközelebbi barátságban-

15. Mottója: "Ha nem dolgozol keményen, nem lesz jó eredménye"

16. J-Hope a vörös színnel illetné a BTS-t, mert tüzesek és szenvedélyesek.

17. 'Mihez hasonlítanátok J-Hope-ot?'(nem lehet ember)

Jungkook: "Szarvas"

Jimin: "2.nagyi"

18. Amikor feszültnek érzi magát felnéz az égre. Ettől boldogság tölti el, és a feszültség eltűnik.

19. Dolgok, amiket ellopna a tagoktól: Jimin csokiját és kocka hasát, RapMon rap tehetségét és angoltudását.

20. V szerint J-Hope az egyetlen, aki rendesen eltakarít mindent. Olyan, mint egy anyuka. És szintén jó a ruhák összehajtogatásában is.

21. Álma olyan művésznek lenni, aki különféle tv-showkban szerepel..

22. 3 dolog, ami boldoggá teszi: család, szerelem, egészség.

23. "Visszatekintve a meghallgatásomra, szerintem sokkal érettebb, és kifinomultabb lettem. A zene terén is fejlődtem."

24. Amikor Jin csinált alga levest Hope-nak, szótlanná vált, mert olyan íze volt, mint amit az anyukája készített neki régen.

25. RapMon: " Ha én a tűz vagyok, akkor Hoseok a víz. Nagyon jól tudja kezelni a rossz szokásaimat."

26. Zelo és J-Hope ugyanabba a táncakadémiába jártak Gwanjuba.

27. J-Hope és Youngjae (B.A.P.) egyszerre voltak válogatáson a JYP-nál.

28. J-Hopenál 5 évvel idősebb a lánytestvére.

29. Szereti meglátogatni a Fancafe oldalt, mert tudni akarja, hogy mit mondanak a fanok.

30.A Boy in Luv forgatása alatt rosszul lett, összeomlott és kórházba került, de hamarosan vissza is tért. Jungkook szerint J-Hope eszméletlen erős.

2016. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

'Érdekességek' és tudok párat

JungKook-nak a legijesztöbb dolog az a mikró, mert nagyon fél hogy felrobban.<3

Suga soha nem takarít össze evés után csak annyit mond 'srácok takarítsatok össze!'

Suga egyszer otthagyta a szüleit újévkor, és visszament a koliba hogy ellássa HoSeok-ot csirkével, és hogy megbizonyosodjon róla hogy nem e magányos.

Ha valaki zuhanyzik a bandából, Taehyung kinyitja az ajtót és beugrik mellé hogy együtt zuhanyozzanak.<33

Remélem mondtam ezekkel valami újat de ha nem bocsii! :DD

2016. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Nam:

1. "Nagyon hangos és őrült gyerek voltam. Ha a barátaimmal vagy a tanárokkal voltam, akkor, ég inkább kimutattam. Én voltam az osztály bohóca."

2. A rappeléssel menekül a stressz elől.

3. "2011-ben készítettem egy dalt egyedül, és a legvégén azt kellett ordítanom, hogy 'Rap Monster'. Nem tudom, hogy ez a rész emlékezetes volt-e vagy sem, de a cég munkatársai elkezdtek így hívni. Innen jött a nevem. "

4. Mottója: "Ez mind a múlté lesz."

5. Van egy szokása, hogy éjjel mindig hangosan énekel a házban. Nem gondolta, hogy érinti a többieket. Egy idő után feltűnt neki, de senki nem akarta megszólni. Részben azért mert ő vezető és a legelső tag.

6. J-Hope-ot választaná egy randira, ha nő lenne, mert ő anyáskodó.

7. Támogatja a melegeket.

8. Szereti a tiszta időt.

9. A 'No More Dream' szövegét azért írta, mert az iskolában céltalan volt.

10. Másik beceneve a 'Dance Prodigy'(Táncoló Csoda). Annyira rossz volt a táncban, hogy így kezdték hívni a cég tagjai.

11. Az ő dolga a feltörlés a lakásban.

12. Híres a jó tanulmányi eredményeiről, és mindig bánta, amikor nem tudott együtt tanulni a barátaival.

13. Volt egy kutyája, akinek a RapMon nevet adta.

14. Debütálásuk előtt a mérnöki karon tanult.

15. Halloweenkor zombi jelmezt akar viselni. Egy igazi Monster akar lenni.

16. Nam fontos cuccai: pénztárca, készülékek/eszközök

17. Jimin első benyomása róla: "Amikor beléptem a lakásba és megláttam RapMon-t azt gondoltam, hogy wow, ő igazi sztár. De többé már nem."

18. Nem szereti a szűk nadrágokat

19. A tánctanár üzenete számára: " RapMon, te vagy a legjobb. Te vagy a legjobb vezető. Csak azt szeretném , ha tudnád magad kontrollálni, amikor hív a természet. Kérlek, menj el wc-re a próbák előtt."

20. 3 követelménye a boldogsághoz: egészség, álmodozás és szerelem/szeretet

21. Álma, hogy hírnevet szerezzen a BTS-nek.

22. "Mielőtt énekes lettem, azt akartam, hogy a jövőm el legyen döntve. Úgy éreztem, hogy az életem a lakásomban túl határozatlan. Reméltem, hogy valahogy véget ér. Énekessé válni, vagy sem. Mindig határozott döntést akartam."

23. Neki vannak a legfurcsább arckifejezései a kamera előtt. Egyszer Suga félre is lökte, mert annyira zavarban volt miatta.

24. Mindenféle dologról megfeledkezik, amit kölcsönkér.

25. Valaki üzenete: "RapMon zuhanyozz le.!" Erre Nam azt mondta, ha J-Hope írta ezt, biztos megöli.

26. RapMonster régi művészneve Runch Randa.

27. RapMonster általában összetöri a dolgokat és Suga az aki megjavítja.

28. Azért RapMon a leader,mert ő volt az első tag a BTS-ben.

29. Az anyukájától örökölte mosolyát.

30.Egyszer mikor nem mentek jól a dolgok, RapMon elhajította az egeret és a billentyűzetet, majd kiment a közeli teniszpályára zenét írni. Ez volt a No More Dream.

31. Anno biztonsági őr akart lenni,ezért a Dope-ban annak öltözött.

2016. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Jimin:

1. Nagy fanja a BigBang-nek, főként Taeyang-nak.

2. "Jelentkeztem egy művészeti suliba, de amikor gyakornok lettem és hajnalokig voltak óráim, gyakran elaludtam közben."

3. Mindig sajnálja, hogy olyan erősen megüti/megrúgja a tagokat a 'No more dream' előadásában.

4. Jimin tánctehetsége már fiatal korában feltűnt, és érdekelte is ez a karrier miután megnézte Rain fellépéseit, előadásait.

5. Nagy tudása van bőrápolás terén.

6. Sok álma volt. Egy gépesített ember akart lenni a Galaxy Express 999-ből

7. Általában egyedül oldja meg a problémáit. Ha mégsem, V-hez fordul.

8. Halloweenkor akar egy dínos ruhát.

9. Jimin a konyhafelelős

10. " A Baby J és a Kid nevek is felmerültek lehetőségként, de a Jimin mellett döntöttem és végül a valódi nevem használom."

11. ' Jungkook, mit gondolsz Jimin-t hogyan teremtette Isten?'

Kook: " Egy evőkanál kis szemek, egy evőkanál kocka has, kost a combjai, combok..."

12. Ha lenne szabadnapja, viccből Jungkook-kal menne el randira kéz a kézben. Amikor Jungkook elmondta, ő mit akarna, ha lenne egy napja, Jimin felkiáltott: " Éljünk együtt boldogan"

13. Jimin azt mondta, hogy a rajongói mindig kérdezgetik a kocka hasáról, és kíváncsiak rá. Nincs sok ideje edzeni, amikor a napirendje véget ér, mindig megpróbál egy keveset.

14. A szemceruza a mindene. Amikor gyakorolnak és nincs kihúzva a szeme, nem tud határozott lenni, inkább félénk és nem tud hip-hop mozdulatokat bemutatni.

15. "De most komolyan! Hogyan tudod kihúzni a szemed? Néztem erről ilyen sminkes videókat, de nem tudom kihúzni magamnak"

16. Jiminnek rosszul esett, amikor Kookie az utolsó helyre sorolta kinézet szempontjából. Ő Sugát tette az utolsó helyre és Jint az elsőre. Először RapMonstert akarta, de végül úgy döntött, hogy ő jobb, mint Suga.

17. Jin szerint Jimin változott a legtöbbet a debütálásuk óta.

18. Mottója: "Addig próbálkozzunk, amíg nem tudjuk megcsinálni"

19. Akikhez a legjobban hasonlít: RapMon, a személyiségük és az ízlésük. J-Hope,a személyisége és a hangossága miatt.

20. 'Min gondolkodsz, amikor nem tudsz aludni?'

-"Mért nem tudom, hogyan kell aludni, amikor aludni akarok, és miért alszok egyáltalán?"

21. Jimin szerint a leghangosabb és legzajosabb ember V, utána Junkook, majd ő maga.

22. Általános iskolában szakács akart lenni, majd rendőr, de tervei megváltoztak középiskolában.

23. V: "Vele beszélek legtöbbet. Ha bármi bajom van, neki mondom el elsőnek."

24. Dicsérete magának: "Igazán szemtelen lettél. Folytasd csak, és légy még inkább szemtelen. "

25. A testrésze, amiben a legmagabiztosabb: a szemei.

26. A BTS a BigBang-et választotta példaképnek.

27. JHope és Jimin együtt szokott gyakorolni, ami akár néha hajnali 1-2 óráig is elhúzodhat.

28. Jimin éheztette magát, mert az emberekek "kövérnek" hívták, de Jin segített neki túljutni ezen.

29. V szerint Jimin a leghuncutabb tag.


Remélem jókat írtam neked.^^

2016. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt is tudom jinről hogy 13 évesen neki volt egy barátnője de megcsalta


Meg azt is tudom hogy jart egy fiú iskolába és Valentin napra mindig kapott 5-nél több rózsát interjúban mondta

febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!