Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem értem mi baja az emberekne...

Nem értem mi baja az embereknek Justin bieberrel? Ennyire nagy lenne az irigység?!

Figyelt kérdés

Nem arrol van szó, hogy éltetem, de szeretem a zenéit. Semmi bajom nincs vele, max annyi, hogy irigylem, hogy ilyen jól megy neki és ilyen életet bir élni.


Annó egy 5-6 évvel ezelőtt amikor ugymond berobbant akkor én se szerettem, de amikor feltették a kérdést, hogy miért?! Akkor a válaszom annyi volt, hogy egy ki b*zi.

Mostanra teljesen megválltozott a róla alkotott képem. Jó nyilván ő is mostmár idősebb és kialakult egy fajta silusa neki. Meg amugy is Selene Gomezt kurogatta, szóval annyira nagy nyomorék nem lehet...


Mondom és szivesen élnék olyan életet mint ő.


2016. jún. 30. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem élném szívesen az életét:D Amúgy nem is a zenéjével van nagy baj, mert az ízlés kérdése hogy szereti e az ember vagy nem, attól még lehetne szimpatikus ember. De nem az. Engem a stílusa irritál baromira, meg amiket csinál néha azzal se értek egyet.
2016. jún. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
A zenéjét nem szeretem. Az életét meg nem élném. A viselkedése undorító.
2016. jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én nem szeretem Justint, nekem nem jön be a stílusa+a hangja. és nem azért nem szeretem mer irigylem.

De szerintem azért is utálja sok ember mer 0 az egyedisége.

Ja és a pop zenét alapból utálom...

2016. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Most akkor 4 emberböl csak 1 kedveli, de mégis a világ egyik legsikeresebb előadója.

Nem értem akkor honnan van a youtube csatornáján több milliárdor összmegtekintés?!

Lehet mind ő maga.

2016. jún. 30. 12:16
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan szeretik, de nagyon sokan utálják. Az egyik legsikeresebb és az egyik leginkább utáltabb előadó egyben.
2016. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Reagálva még arra, hogy "Nem élném szívesen az életét".

Tekits el attol, hogy nem kedveled.

Mit csinál egész nap? Semmit. Néha-néha kiad 1-1 dalt meg eljár koncertozni. Tele van pénzel és fáj a fa*a ránk, hogy nem kedveljük.

Nem kell neki a törődni az iskolával, munkahelyel, megélhetőséggel mint nekünk, egyszerű halandóknak.


Azért én élnék ilyen életet, még ha nem is az övét.

2016. júl. 1. 12:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért nem csak ebből áll szerintem a napja, szerintem nem sok magában töltött perce van. Mindenhová testőrök kísérik, le van szarva hogy van e kedve vagy nincs ide-oda menni, kell menni. Csak hogy pár szerintem minden ilyen kaliberű emberre jellemző tevékenységet soroljak: fotózások, gyakorlás, szövegtanulás, énekóra, táncóra, interjúk, megbeszélések, utazás ide-oda, ruhapróba, stb....Félreértés ne essék a pénzének én is örülnék, de nekem nem érné meg ennyi ennyi pénzért se ilyen életet élni.
2016. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, ha neked ez terhet jelentene akkor megértem.


De kettőnk közűl én hajták egy ferrarit és mennék Ibizára nyaralni :) .Mert én gondolkodás nélkűl elfogadnám ezt az életet.

2016. júl. 1. 16:26
 9/14 anonim válasza:
Az utálók éltetik nagy részben konkrétan, csak nem jönnek rá :D
2016. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha az utálók éltetik akkor honnan az a sok tiz/száz millió nézettság a dalain? Én csupán a tényeket mondom...
2016. júl. 17. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!