Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem értem mi baja az emberekne...

Nem értem mi baja az embereknek Justin bieberrel? Ennyire nagy lenne az irigység?!

Figyelt kérdés

Nem arrol van szó, hogy éltetem, de szeretem a zenéit. Semmi bajom nincs vele, max annyi, hogy irigylem, hogy ilyen jól megy neki és ilyen életet bir élni.


Annó egy 5-6 évvel ezelőtt amikor ugymond berobbant akkor én se szerettem, de amikor feltették a kérdést, hogy miért?! Akkor a válaszom annyi volt, hogy egy ki b*zi.

Mostanra teljesen megválltozott a róla alkotott képem. Jó nyilván ő is mostmár idősebb és kialakult egy fajta silusa neki. Meg amugy is Selene Gomezt kurogatta, szóval annyira nagy nyomorék nem lehet...


Mondom és szivesen élnék olyan életet mint ő.


2016. jún. 30. 10:20
1 2
 11/14 anonim válasza:

a véleményem nem sok.

élek-halok érte!!!!!!szerintem az emberek követnek el hibákat,ahogy ő is,csak a miénket nem teszik azonnal fel az internetre!A hibáit felnagyítják,sőt a fele kamu!!!En szeretem,de van aki nem!Ez van!

2016. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azért én nem élek halok érte, de egyetértek veled, hogy a hibáit felnagyitják.

Lényeg, hogy amit kiad dalt tetszen és kész...

2016. aug. 1. 11:12
 13/14 anonim ***** válasza:

Én egyébként gusztustalannak tartom , hogy a sztároknak mindig tökeletesnek kell lenniük, ha pedig véletlenül nem azok, akkor már egyszerre 50 újság cikkez róluk..

És akkor még csoda, hogy drogosok meg evészavarosak, stb....


Én nrm szeretem Justin-t.

De nem is foglalkozok vele.

Nem melegezem le, (szerintem nem is az) nem csinálk anti oldalt, stb.

(Mondjuk, az anti oldalak is szánalmasak, mért kell arról posztolgatni, akit utálnak? )


Szerintem sokan féltékenyek is rá, sokan nem szeretik a zenéjét és a stílusát.

Én mondjuk nem szeretem a zenéjét, nem tetszik a stílusa.

2016. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én JB-t , mint embert ki nem állhato, de amúgy elég tehetséges és jók a számai is, de ha meghal, akkor sem a dalai miatt fog fennmaradni a neve (ha egyáltalám fennmarad) hanem az allürjei miatt.
2016. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!