Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Facebook, nagyon fontos...

Facebook, nagyon fontos kérdés- (kérdés lent)?

Figyelt kérdés
Facebookra feltoltottem egy képet, amit rá tiz percre letoroltem, mert már nem gondoltam, hogy jo otlet, szerencsére nem likeolta senki, és kb reggel 11 ora korul lehetett, nem olyan sokan facebookoznak akkor. Az a kérdésem, hogy ha nem voltak olyan sokan fent, csak pár ismerős akik nem olyan fontosak nekem, és 0 like, + hogy aztán letoroltem, akkor ha pl a torlés után 1-2 orával vagy még azután is feljon egy ismerősööm még láthatja a képet, amit letöröltem? és kb olyan 10-20 ismerősőm volt fent akkor (nem olyan lényegesek, de akkor is) kb hányan látták a képet kozuluk? mert ha valaki feltolt valamit nem mindig látom én sem, mert sok az ismerősöm és nem mutatja minden ismerősömnek a feltoltését, szoval van rá esély, hogy nem látta senki? koszonom a válaszokat előre is!

#Facebook #képek feltoltése
2016. júl. 7. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha letörölted, akkor aki pl. délután lép fel Facebookra, nem fogja látni. A fent lévő ismerősök közül, hogy melyik láthatta, úgy tudhatod meg, ha megkérdezed. Ha épp nézegeti a hírfolyamot és nem frissít mielőtt letörölted, akkor megvan a valószínűsége, hogy nem látta. De ha már letörölted nem értem miért izgulsz emiatt.
2016. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!