Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vannak még Larry shipperek?

Vannak még Larry shipperek?

Figyelt kérdés

Már ezer éve nem foglalkozom a One Direction-nel, csak eszembe jutottak hogy anno voltak Larry shipperek. Aki még directioner az lécci irja le mi a helyzet a rajongók között? Lehetséges hogy 2016 közepén még vannak Larrysek??

Annyit tudok h elmentek az állitólagos (örök) szünetre azóta nem is követem őket, de már legalább két éve nem vagyok directioner.



2016. aug. 12. 22:39
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
40%

Ez az egesz Larryzás baromság... én nem vagyok az

lehet még vannak, instán meg twitteren néha szoktam látni

2016. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
60%
Larry az életem.
2016. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Másodiknak: unalmas életed lehet. :D
2016. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem már minden rajongóban tudatosult hogy nincs olyan hogy Larry mikor Louisnak gyermeke lett,új csaja,Harry Kendallel "huncutkodott"...-Egy volt Directioner

Azért basszus elég durva hogy ilyen hamar felnőttünk.😢 Visszagondolni mikor még ezek a srácok jelentettek nekem mindent...meg minden nap roluk vitatkoztunk a Haterekkel.Basszus..😁😂

2016. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
attol függetlenül ,hogy a Larry sohasem létezett nagyon szeretek Larrys történeteket olvasgatni . Szerintem egy nem létező világban nagyon cukik lennének együtt !!
2016. aug. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Előzőnek: a homoszexualitás nem cuki, ahogy a hetero sem az. Úgy utálom, mikor laikusok mondogatják, hogy "az a két lány / az a két fiú milyen cuki együtt". Nem, nem azok. Biszexuális vagyok és rohadtul nem gondolom azt, hogy ez cuki. A szexualitás nagyon is komoly dolog és bizony sok meleg ki akad, ha nem veszik őket komolyan azért, amiért/akiért vonzódnak.
2016. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
64%
Én Larry-s vagyok. Ez nem azt jelenti hogy ez úgy is van de szerintem igen :) amúgy nem örök szünetre mentek. Vissza fognak még jönni
2016. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

'anno voltak Larry shipperek'

nos drága barátom, még most is itt vagyunk és sokan vagyunk

2016. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%
Persze, nagyon sokan vannak :D Én személy szerint nem vagyok Larrys, de antis sem. Szóval nekem mindegy, hogy milyen a nemi identitásuk, a lényeg, hogy boldogok legyenek:)
2016. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
En az vagyook😻😻😻
2017. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!