Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesít ez a " mi...

Csak engem idegesít ez a " mi van negatív" meg a " szökik a málna" szöveg ettől a Tivy gyerektől?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Engem csak az nyomaszt hogy ennyire nulla teljesítménnyel netsztár lesz valaki. Hogy ennyire ízléstelenek és humortalanok az emberek hogy ennyivel beérik.
2016. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul a VV-be is ezt kell hallgatni. Remélem nem :D
2016. aug. 28. 21:58
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem is magyar ez a " szökik a málna " hanem egy angol Youtube-os mondta, ha jól tudom.
2016. aug. 28. 22:18
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Engem is idegesít. Ez is csak egy beképzelt hülyegyerek, mert semmi tisztelet nincs benne a másik ember iránt, még annyi sem, hogy csöndben maradjon amikor valaki beszél. Én Zsófi helyében a tegnapi adásnál a 10. belepofázásánál biztosan nem bírtam volna tovább mosolyogni, hanem a képébe ordítottam volna, hogy b*zdmeg legyen már annyi tiszteled benned, hogy nem jössz ezzel a béna szövegeddel, amikor tőlem kérdeznek valamit. :D
2016. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Molnár Krisztiánt kellett volna beköltöztetni :D na majd a VV9-be :D
2016. aug. 29. 00:34
 6/21 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesít engem.Főleg az hogy nem unja meg...még ha vicces is lenne már ennyi idő múlva is idegesítő lenne.
2016. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Igen, ennyiszer már nagyon sok.

De mit akar jelenteni?

Mert semmi értelme nincs.

Ennek a kölyöknek negatív IQ-ja van.


A Krisztián miért nem ment be?

2016. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de őt jobban elnézném :D
2016. aug. 29. 12:26
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Tivy-t szidjátok, de amúgy nézitek azt a szenny való világot. Gratulálni tudok csak nektek....
2016. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem szidjuk, csak normálisan elmondjuk, hogy mit gondolunk.

Szerintem ehhez jogunk van.


És igen, nézzük.

Mi az összefüggés a két dolog között?

Hogy nézzük meg hogy valamit gondolunk róla?


Egy ilyen műsor azt befolyásolja, akit lehet befolyásolni. (tanulatlan, alacsony IQ-val rendelkező réteg)

A többieknek (értelmes emberek) ez egy szociológiai kísérlet. Nem tilos nézni, nem tilos véleményt alkotni arról, hogy egyesek hogy lealacsonyodnak pénzért és ismertségért.


Nem kell ehhez gratulálni, inkább le kéne szállni a magas lóról, mert egy olyan klisét ismételgetsz, amit valahol olvastál, de mi lenne, ha átgondolnád a szavaidat?

2016. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!