Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem idegesít ez a " mi...

Csak engem idegesít ez a " mi van negatív" meg a " szökik a málna" szöveg ettől a Tivy gyerektől?

Figyelt kérdés
2016. aug. 28. 21:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem szidjátok, akkor olvasd vissza a válaszokat. Annyi az összefüggés a kettő közt, hogy a VV-t nézitek, holott egy színvonaltalan szar, Tivadar lenézitek, pedig ő egy intelligens ember, csak a fogyatékosok - mint ti - nem tudják felfogni, hogy a Tiv Tivy karakter ilyen. Ajánlom, nézzétek meg a 888-cal készült interjút.
2016. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Ő intelligens, és mi vagyunk a fogyatékosok?


Szerintem épp te vagy a fogyatékos, hogy ismeretlenül ilyet állítasz valakiről.

Amit az a srác produkál, az minden, csak nem intelligencia.

Lehet valaki humoros, hangos, vad, vidám személyiség, de ez az ember egyszerűen ostoba, buta.


És ez továbbra is vélemény-nyilvánítás, nem szidás.

Szerinted csak akkor lehet véleményt mondani, ha az pozitív?


Te vagy ennek a műsornak a befolyásolható célközönsége, amiről már írtam.

Gondolom nem az orvosira jársz...

2016. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Tiv jófej. Igaz ,szerintem nem kellet volna bemennie abba a szar műsorba ,de jófej. Volt olyan ,hogy egy félreértés miatt beszóltam neki ,de normálisan kezelte és utólag bocsánatot is kértem tőle ,mert én voltam a hibás. Szóval normális ember.
2016. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"ez igazából arról beszél hogy a live, a live style, élet élő stílus"


"ami vicces is lenne valamilyen szinten, de egy idő után nem kifize...nem kifizetendő."


Ja a srác annyira intelligens hogy értelmes összefüggő mondatokat nem tud megfogalmazni interjúba. Én értem hogy ez csak egy produkció, és hogy előadja magát, de ettől még nem intelligens, csak egy nagyon buta srác.

2016. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor lehet a kamerák hozzák ki belőle az állatot, mindenesetre eddig nem tűnt úgy, hogy normális lenne.


A videói alapján ő sem azt akarja elhitetni magáról, hogy egy normális ember.

Valami feltűnési viszketegsége van, talán gyerekkorában nem foglalkozott vele az apja, vagy nem tudom.

Épp azért válogatták be, hogy legyen bent egy ilyen őrült fazon is.


Ez meg megint nem személyeskedés, de ha követed a műsort akkor biztos látod a cikkeket is. Kb. mindenhol azt írják, hogy ez a rész a legalja, ennyire sötétek még sosem voltak a szereplők, eljött a vég, stb.

Eddig tényleg többféle karakter volt bent, most elég egysíkú a kezdőcsapat, sok a botrányhős, nagyon buta ember.

De meglátjuk, ki megy még be, bármi lehet.

2016. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Visszatérve a karakterekre: egyre magasabb az emberek iingerküszöbe.

Ha összeengednének 12 normális, intelligens embert, akkor ők nem produkálnának balhékat, nem táncikálnának meztelenül, nem mennének be vadidegen emberekhez a zuhanyzóba bámulni a p.csüket, nem akarnának minden megjelenő nőt 5 perc után felszedni, stb.

Cirkusz kell anépnek, és ezeket a balhékat csak ez a réteg tudja produkálni.

Kultúremberként azzal sem beszélek így, ahogy Dina, akit évek óta ismerek.

Neki pár perc (pár óra?) kellett, hogy így lealjasodjon, pedig őszintén mondom, nekem szimpatikus, cuki csaj volt. Olyan kis aranyos, ahogy beszél. De ma már úgy jellemzik, lehet láttad, hogy ő az új Baukó Éva.

2016. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ilyen a Tiv Tivy karakter. Megjátssza magát, ha ezt nem veszitek észre, akkor igen, ti vagytok a fogyatékosok.
2016. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Te így látod, más szerint meg te és tiv vagytok a fogyatékosok, ez vitán felül áll.

Sokat elmond, hogy az emberek nagy része így látja. :D

2016. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

@23:29


Ember. Fel fogjuk hogy megjátssza magát. Meg ez csak egy fiktív szerep amit elő ad. De mikor saját magát adja nem a "TivTivy karaktert" akkor is látszik rajta hogy buta mint a föld.

2016. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
pffff sok negativ
2016. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!