Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV Tivy tényleg ekkora sztárna...

VV Tivy tényleg ekkora sztárnak számít?

Figyelt kérdés

Ti hallottatok már róla a Való Világ előtt?

Szerintetek ez a "sztárság" befolyásolhatja a nyerési esélyeit?


2016. szept. 1. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Az meg ki a tököm?
2016. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem hallottál róla :D

A Való Világ egyik "színvonalas" szereplője. Kicsit fogyatékos a gyerek.

2016. szept. 1. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos hallottam már róla, mert az ismerőseim közt nagyon menő lett ez az elvileg vicces negatívos dumája...

Szerintem meg csak szimplán nyomorék.

2016. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Azoknak akiknek nincs egyénisége, egész tavasszal és nyár elején az ő szövegeit nyomták. Megvolt a 15 perc hírneve, már inkább lefutóban van.


A beköltözésnél amikor eldurrogtatta fél perc alatt az összes dumáját, és a műsorvezetők megkérdezték hogy miről beszél mert ők nem tudják, látszott hogy megy össze az egója, és tudatosult benne hogy az interneten kívül (ahol sok kis tizenéves rajongója van) egy senki.

2016. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Hát én elég sokat youtube-ozok, de nem hallottam róla. Köszi :)
2016. szept. 2. 16:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam róla, láttam a videót a Való Világ előtt.Amin egyesek szétröhögik magukat de én nem nekem szánalmasnak/umalmasnak tűnt úgyhogy nem foglalkoztam vele.A való világot meg nem nézem.És szerintem nem befolyáshol nagyon sokat az hogy YouTubeos.:)
2016. szept. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még egy idióta szabadult erre a világra. Belenéztem a videójába, de szerintem egyáltalán nem vicces. Nem is értem hogy tud bárki nevetni rajta?
2016. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 Én sem értem.Pedig a szemem előtt nevettek rajta de úgy mintha az évtized vicce lett volna.Jó hogy meg nem fulladtak közben.De hát mindenkinek más a humora vagy nem tudom..



Lehet én vagyok ilyen lehangolt vagy nem tudom de egyáltalán nem tartom viccesnek.Mondjuk lehet ezen nevetnek hogy nem vicces ...vagy nem is tudom.Lehet van benne valami rejtett poén.

2016. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyébként erősen unszimpatikus ember. Amint kiválasztják ki fog esni hamar szerintem. Bunkó egy kicsit és értéktelen személy.
2016. szept. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A villában a legszánalmasabb ember. Bunkó, senkiházi iqbajnok.
2016. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!