Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van rajtam kívül Charlie Puth...

Van rajtam kívül Charlie Puth rajongó Magyarországon?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem nincs!Már hogy lenne?Szerintem hagyd el az országot mert ebben az országban ilyennek nincs helye!


Amúgy szerinted?Szerintem több száz ember szereti Magyarországon.

2016. szept. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én :))) <3

És 2-3 barátnőm :D

2016. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Één!!!❤❤❤

Én se találtam eddig még mást de úgylátszik mégis van más is aki szereti😊 mióta szereted? Melyik a kedvenc dalod tőle?

14/L

2017. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már hogyne lenne :) megvan mind2 albuma, az EGO és a Nine Track Mind, rajta is vannak a telómon.. :)
2017. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző*

mellesleg én is zenélek, és hatalmas hatással van rám a zenéje és az élet története is, hogy hogyan futott be stb.. nagyon inspirál, játszom a számait, és a régi cover-jei közül is jónéhányat.. :)

2017. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem lett felkapott. Szerintem több rajongót érdemelne, olyan slágerekkel, mint a WDTA,Attention, See You Again :3 Ja, amúgy oda meg vissza vagyok érte :D <3
2017. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én vagyok a leges-legnagyobb rajongója <3
2017. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eeeen imadooooom😍😍😍😍
2018. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!