Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt olyan aki találkozott...

Van itt olyan aki találkozott már JB vel? Irjatok legyszi

Figyelt kérdés

Igen JB Justin Bieber jol gondoltad es Nagggggyon szeretnek vele talalkozni mert 7 eve o a kedvencem ^^ (nerohogj) vannak itt olyanok akik talakoztak vele? Milyen volt?


#rosszindulatumegjegyzeseknemerdekelnek #nerohogj #bocsidenemtudtamhovakategorizaljam



2016. okt. 4. 03:43
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Jack Blackkel találkoztam.
2016. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

#justinbieberegycsicska

#JBaztsetudjakivagy

#dögöljmeg

2016. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ránéztem, hogy 10 válász és már azt hittem ennyien találkoztak vele. De akkor ezek szerint senki. xd Egyébként az ilyen emberekkel hogyan lehetne találkozni? Egy koncerten max, ami Magyarországon nincs és még a jegy is drága. Vagy mikor átsétál a kocsiból valami épületbe és közben megáll néha autogrammot adni meg fotózkodni. De gondolj bele abba, hogy ha te találkoznál vele hiába éreznéd úgy, hogy ez életed legjobb másodperce ő egy lépés után már nem is emlékszik rád és valaki mással fotózkodik. Ez meg, szerintem tök rossz szóval nem éri meg a pénzt egyik sztár sem.
2016. okt. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nem JB-vel hanem JB-rel
2016. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

én konkrétan bolondulok érte,majd mégyek a koncira is!!!!!!

immmááááádommm!!!!!!!!!!!!

2016. okt. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Vééégre egy normális!!!! (utolso) hova mész koncira es mikooor? :o *_*
2016. okt. 22. 08:38
 17/21 anonim ***** válasza:
ugh... te jó ég...
2016. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ha ez a konci annak a rövidítése, hogy felkoncolják, akkor szóljatok, mert én is megyek
2016. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Én találkoztam vele, ugyan még régebben😂 Londonban lakok és sikerült bejutnom egy elég luxorious bulira, ahol máskor Rihanna és hasonlók is megfordultak:DDD
2017. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#20 ha a Fásy Zsülike nem volt ott, akkor semmit nem ér az a hely, hidd el
2017. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!