Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok Maddie...

Ti mit gondoltok Maddie Ziegler-ről? Szerintetek nem sok már egy kicsit, hogy ennyire futtatják?

Figyelt kérdés

A táncos kislányról van szó,aki szerepelt a Dancing Moms-ban és Sia Furler klipleiben.

Teljes mértékben elismerem,hogy nagyon tehetséges, ritka az,aki ilyen fiatalon profi szinten táncol, de attól tartok, kicsit túlmagasztalják,amit még nem szabadna egy 13-14 évessel.

A táncképességét elismerem, de azt hogy színészi szerepeket kap, saját ruhamárkája van és még énekel is... kicsit túlzásnak tartom. Egyrészt énekelni, színészkedni egyáltalán nem tud, bármennyire ügyes táncos, másrészt attól tartok, hogy évek múlva egy beképzelt kis tinir*b*nc lesz, mint a túl fiatalon hírnevet szerző Miley Cyrus és társai (ezer bocsánat annak,aki szereti).

Amíg a Chandelier-korszak volt, még egy aranyos, bájos kislány volt, akinek nem szállt a fejébe a dicsőség, de egyre inkább azt látom,hogy elcsavarja a fejét a média.

Szerintem sokkal egészségesebb,ha valakit gyerek/tizenévesen még nem kiáltanak ki üdvöskének, legalább is nem ilyen formában.

Inkább huszonévesként teljesedjen ki a médiában, ne előtte,mert egy gyerek még máshogy dolgozza fel a sikert és ez később a kárára lehet.



2016. okt. 8. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Abban egyet értek veled, hogy nem szabadna ezt csinálni egy 'kis lánnyal', de amennyire én látom pl interjúkból ő még mindig elég jól kezeli a helyzetet, nem szált el magától. Ha mégis ez történne az nem az ő hibája hanem a környezetéé főleg a szülőké akik nem szólnak/szóltak közbe mikor elkezdett túl sokat szerepelni, nem a korának megfelelő dolgokat csinálni.

Mindentől függetlenül nekem ő az egyik kedvenc amerikai táncosom.

2016. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Általános jelenség ez kérem szépen.

Azért én kíváncsi vagyok mennyi pénzt tudnak kisajtolni a csajból azok, akik futtatják.

2016. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!