Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki nyomja ennyire a Nádai...

Ki nyomja ennyire a Nádai Anikó műsorvezető, riport asszonyt a médiában? Vagy az RTL csatornán?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értem, hogy miért ő vezeti a ValóVilág 8 szériát. Teljesen tehetségtelen műsorvezető szerintem. A mondatai között fél perces szünetek vannak, a hanglejtése idegesítő, kérdezni nem tud rendesen, de ha kérdez is, olyan semmitmondó reakciót ad a válaszokra. Kinek a kije a Nádai asszony az RTL-nél? Nektek mi a véleményetek?

2016. okt. 10. 11:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Az Istenes Bence sem a kedvencem a stílusa miatt, de sokkal sokkal tehetségesebb a műsorvezetői pályára, mint a Nádai Anikó. Kiváncsi vagyok, milyen szakmai szempontok szerint választották őt riporternek, műsorvezetőnek.
2016. okt. 10. 11:16
 2/10 ede1219 ***** válasza:
47%
Valamelyik RTL-es szerkesztő a férje, amikor kijött a villából, akkor akaszkodott a pasira, nem véletlen, hogy az énb-ben is szerepelt.
2016. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Így már mindent értek. Hát hiába, a médiában ez így megy, különösen igaz ez az RTL-re. :)
2016. okt. 10. 11:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Rávettem magam, hogy ismét megnézzek egy ValóVilág részt...Könyörgöm Anikó mondj le, kérlek, kérlek! Annyira irritáló egy nőszemély..ahhj...miatta nem fogom nézni, pedig jó szociológiai helyzetnek tartom magát a VV modellt...hacsaknem megjátszott és az RTL irányít mindent a háttérből...
2016. okt. 10. 22:59
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
A nagy frensájz műsorokért mindig is nagyok voltak a viták, főleg a műsorvezetők körében, Lilu is biztos ott van valahol, mert nem hiába ez a Gina motyogott ott Anikónak a párbajon valamit.
2016. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
69%
Szerintem is, Anikó nagyon nagyon rossz műskorvezető. Minden adásban minimum 2x ezt mondja; "azt kell, hogy mondjam" kezd idegesítő lenni...
2016. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nagy valószínűséggel maradni is fog, mivel Bence Németországba költözik.
2016. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Anikó szerintem is tehetségtelen műsorvezető. Egyszerűen nem bíron nézni mikor ő van a képernyön . A hangjáról ne is beszéljünk.
2016. dec. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
LOL
2017. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért tolják mert cigány származású.
febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!