Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Shawn Mendes, vagy Justin...

Shawn Mendes, vagy Justin Bieber tetszik nektek jobban?

Figyelt kérdés
Légyszi a korodat is írd le!
2016. okt. 18. 16:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Shawn
2017. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Látom régi kérdés, de azért leírom a véleményem. Bírom, amikor olyanok fikázzák az énekeseket, akik egyáltalán nem ismerik őket. Ez most főleg azoknak szól akik mindkettőt leoltották. Akinek nem inge, nemveszi magára. Justint én sem bírom egyáltalán, de attól még nem szarozom le. Aki szereti, szeresse, egészségére, én nem szeretem, és szimplán nem foglalkozom vele. De az, hogy lányosak lennének? Ember nézted te már jobban meg Shawnt? Mert szerintem nem. Hallottad már, hogy mikorfon nélkül képes a hangja betölteni egy színházat? Mert szerintem nem. Ezt hívják tehetségnek. Csak azért, mert neked ilyen nincs, és nem bírod, még nem jogosít fel arra, hogy olyanokat mondj róla, amiket. Szeretik a 12 évesek. ÉS?? Had szeressék! Csak közlöm, nem csak kamaszok vannak oda értük. És ha legfőképpen igen? Akkor mi van?? Semmi. Ha nem tetszik nem kell vele foglalkozni és idejönni csak azért, hogy beoltsd valamelyiket.

17/L

2017. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Shawn
2020. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!