Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek egy Michael...

Szerintetek egy Michael Jackson autogrammért 75 ezer ft nem kevés pénz?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés pénz :/
2016. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem is kevés
2016. okt. 22. 17:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Én pl. 100 forinttól többet nem adnék érte.
2016. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ha eredeti többet érne mint 75 ezer
2016. okt. 22. 21:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ötvenezerért is csinálok neked egyet! :-)

Tíz év múlva legalább 20 forintot ér! (a papír ára)

2016. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ. Biztos vagy benne, hogy eredeti? Esetleg van hozzá eredetiség igazolás? Külföldön többnyire csak ezzel lehet eladni autogrammokat, mert sokan hamisítják.
2016. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

én nem akarom meg venni

Facebookon egy Michael Jackson rajongó árulja annyiért nekem nagyon furcsa hogy ilyen keveset kér

Hiszen csak Michael Jacksonról van szó

2016. okt. 24. 15:51
 8/10 anonim ***** válasza:
ha tudja igazolni h eredeti akkor kevés ha nem akkor sok
2016. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én beszéltem azzal aki árulja. És tudja bizonyítani hogy eredeti. Ő sem adja el szívesen hiszen rajongó. Viszont egészségi álapota miatt adja el. És azért csak enyiért mert nagyon szerény én beszéltem vele. Egyébként az autogrammal együtt elküldi az eredetiséget bizonyító papírt.
2016. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha szerény, akkor beszélj vele, hogy keresni kellene egy hozzáértőt, aki felbecsüli. Valószínűleg többet ér.


Az, hogy kinek mennyit, az egy dolog. Én sem adnék érte 5 forintot sem, nem azért mert bármi bajom lenne M.J-nal, de egyrészt soha nem izgattak az autogrammok, másrészt rajongó sem vagyok.


De vannak, akik gyűjtik ezeket, szóval érthet többet. De ehhez tényleg hozzáértő kell, mert az tudja, hogy milyen gyakori egy eredeti MJ aláírás, és kb mennyit érhet.

2016. okt. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!