Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Neked hiányzik Michael Jackson?

Neked hiányzik Michael Jackson?

Figyelt kérdés
és ha igen miért mi mi tetszett benne
2016. aug. 23. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ööö... nem ismertem, sosem találkoztunk, hogy kéne hiányoznia?

A zenéit szerettem, de azok meg fennmaradtak a távozása után is, ergo azok nem hiányoznak, a mai napig hallgatom őket.

2016. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon hiányzik :c Igaz,hogy nem ismertem személyesen, viszont elég sok interjút láttam már, amik alapján nekem az jött le,hogy egy szerény,szerethető ember. Nagyon sok nélkülözőn segített,ami tiszteletreméltó. Sajnálom,hogy annyian bántották életében. Nem érdemelte meg. Elég szánalmas,hogy még a halála után is terjesztik róla a sok h*lyeséget,és az emberek még mindig elhiszik ezeket -.-'. Mi tetszett benne? Minden. Egy évig magyarázhatnám. Talán legjobban az,hogy önzetlen,emberszerető,kedves volt. R.I.P :c <3
2016. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
végre írt egy normális ezt akartam hallani nekem is hiányzik azért mert nem láttam hú nem hiányozhat
2016. aug. 25. 20:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülök,hogy nem én vagyok az egyetlen,akinek hiányzik :)
2016. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szintén 😃
2016. aug. 26. 00:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az hogy hiányzik, mert tényleg személyes kapcsolatom nem volt vele, és ha még élne, akkor is csak a képernyőn, interjúkon keresztül követném tetteit. DE! még mindig felfoghatatlan számomra, hogy meghalt... Eleinte, amikor "megismertem" szinte fizikai fájdalmat éreztem. Csak azt kérdeztem hangosan "miért, miért? Miért pont neki? Miért egy ilyen jó embernek?"... Próbáltam magam azzal csillapítani, hogy neki ez volt megírva, neki ott volt a munkája vége, neki ennyi kellett hogy járjon, az ő élete így volt egész. De aztán a gyerekeire gondoltam. És megintcsak.. Miért, miért...

A tetteire... Az emberségére... A dalaira... Az üzeneteire... És állandóan csak sírtam volna. Nagyon tetszik az amit képviselt.. Ezt szerettem meg benne. Meg persze a zenéit is, amit nem volt elég csak hallani, látni is kell, mert olyan rohadt jól táncolt..

Érdekes ez az egész, mert amikor meghalt 11 éves voltam, és amikor június 26-án már az újságban is olvastam, csak meredtem a képre és hullottak a könnyeim, pedig nem is tudtam róla semmit. Semmit. Más híresség is meghalt már azelőtt, de nemnhatott meg. De ez nagy fájdalom volt nekem 11 évesen, pedig ismétlen: semmit nem tudtam róla! Aztán 7 év múlva megismertwm, és nagyon ragaszkodom mostmár hozzá! Az első hetekben olyan voltam mint egy élő halott, mint aki a legszeretettebb családtagját veszítette el...

Néha arra gondolok, hogy jobb neki így, mert ami most történik a világban (amit amúgy előre tudott), nem bírná lelkileg. Ez nagyon fájna neki.. De az önző oldalam azt mondja, hogy most van világnak rá a legnagyobb szükség!

2016. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
*6 év múlva (bocsánat, elírtam)
2016. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem az hogy hiányzik, mert tényleg személyes kapcsolatom nem volt vele, és ha még élne, akkor is csak a képernyőn, interjúkon keresztül követném tetteit. DE! még mindig felfoghatatlan számomra, hogy meghalt... Eleinte, amikor "megismertem" szinte fizikai fájdalmat éreztem. Csak azt kérdeztem hangosan "miért, miért? Miért pont neki? Miért egy ilyen jó embernek?"... Próbáltam magam azzal csillapítani, hogy neki ez volt megírva, neki ott volt a munkája vége, neki ennyi kellett hogy járjon, az ő élete így volt egész. De aztán a gyerekeire gondoltam. És megintcsak.. Miért, miért...

A tetteire... Az emberségére... A dalaira... Az üzeneteire... És állandóan csak sírtam volna. Nagyon tetszik az amit képviselt.. Ezt szerettem meg benne. Meg persze a zenéit is, amit nem volt elég csak hallani, látni is kell, mert olyan rohadt jól táncolt..

Érdekes ez az egész, mert amikor meghalt 11 éves voltam, és amikor június 26-án már az újságban is olvastam, csak meredtem a képre és hullottak a könnyeim, pedig nem is tudtam róla semmit. Semmit. Más híresség is meghalt már azelőtt, de nemnhatott meg. De ez nagy fájdalom volt nekem 11 évesen, pedig ismétlen: semmit nem tudtam róla! Aztán 7 év múlva megismertwm, és nagyon ragaszkodom mostmár hozzá! Az első hetekben olyan voltam mint egy élő halott, mint aki a legszeretettebb családtagját veszítette el...

Néha arra gondolok, hogy jobb neki így, mert ami most történik a világban (amit amúgy előre tudott), nem bírná lelkileg. Ez nagyon fájna neki.. De az önző oldalam azt mondja, hogy most van világnak rá a legnagyobb szükség!

2016. aug. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*6 év múlva (bocsánat, elírtam)
2016. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon! Amikor megtudtam hogy meghalt, elmentem a moziba, a This is it-re. 13 voltam, és vêgigbőgtem az egész filmet. Nagyon sajnálom, szerintem a legfantasztikusabb előadó volt.

Hogy mi tetszett\ tetszik benne?

Minden.

Nem is emlékszem olyanra, hogy ne szerettem volna. Mindig is amikor meghallottam egy számát, táncoltam és énekeltem rá.

Szerintem elképesztő amit a színpadon csinált, annyira profi volt benne, mindenki megőrült a legapróbb mozdulatától is. Ilyen hatással még az elnök sincs az emberekre.

Imádom az összes dalát, az összes táncmozdulatát, a kisfilmjeit. A smooth criminal elképesztő, olyan klippet senki más nem csinál.

Őt is nagyon szeretem, nincs még egy ilyen aranyos, jószívű ember.

Nagyon sok erőt ad nekem az amin keresztül ment és amit elért. Miatta táncolok, miatta kezdtem zongorázni, nagyon sok inspirációt adott nekem.

Még annyi hogy szerintem arra az üzenetre amit a dalain keresztül üzenni akart nekünk, arra mindenkinek oda kéne figyelnie, mégha nem is rajongó.

2016. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!