Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Krisztián valóban...

Berki Krisztián valóban elvégzett egy egyetemet?

Figyelt kérdés

A google szerint lediplomázott a Testnevelési Egyetemen,de hogyan?


Egy iszonyúan primitív,buta,szegényes szókincsű embernek ismerhette meg a világ,nem is beszélve az iszonyatosan beképzelt,paraszt jelleméről és karakteréről.


Tudom,hogy nem lehet minden diplomást beskatulyázni a művelt,és értelmes emberek táborába,de szerintem ez a fickó nem épp egy agytröszt,és azért egy egyetemhez kell némi intelligencia,nem?


Azt is tudom,hogy valamit sportol ( nem tudom a gyúrás nevezhető-e profi sportnak,legalábbis azt ahogy Ő csinálja ) de nyilván az egyetem,ahova járt másról is szólt,nem csak a non-stop testnevelésről.


2016. okt. 22. 18:29
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Te összekevered a herevasaló Berkit az olimpiai bajnokkal.
2016. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem kevertem össze. Tudom,hogy kettő Berki van az országban. A wikipedia szerint Berki Krisztiánnak,aki Hódi Pamela férje,diplomája van a Testnevelési Egyetemről.
2016. okt. 22. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne az egyetem elvégzéséhez intelligencia?


Nem véletlen nem mérvadó egy diploma, mikor az intelligenciáról van szó.

Magolni mindenki tud.

2016. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan primitív, mint amilyennek látszik, csak játssza a hülyét, mert a celebvilágban így lehet érvényesülni.


Azért aki tud úgy ügyeskedni, hogy végül milliárdos legyen belőle, annak valamennyi intelligenciája kell hogy legyen.

2017. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!