Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Autogramgyűjtők! Ti hogyan...

Autogramgyűjtők! Ti hogyan kértek külföldi sztároktól autogramot, amióta megszűnt a korábban itthon is kapható nemzetközi válaszszelvény? (Bélyeget kiváltó kupon. )

Figyelt kérdés
Ugyebár mindenhol kérnének felbélyegzett válaszborítékot... igen ám, de most kihúzták a szőnyeget a lábunk alól... nem lehet felbélyegezni.

2016. okt. 23. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, nekem barátnőm kint él Angliában. Én onnan akartam autogramot kérni. Barátnőm küldött nekem bélyeget. Eléggé nyakatekert módszer.
2016. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez is megoldás, bár én amikor kinn voltam, még arra sem jöttem rá, hol kellene bélyeget venni...

(Én is angoloktól szeretnék főleg autogramot.)


Mint kiderült - azóta tudtam meg - Angliában nincs is már olyan, hogy postahivatal, hanem az ilyen újságos-mindenes üzletekben lehet levelet is feladni. Ezeket ált. mindenféle nációk (főleg arabok) üzemeltetik, nagyjából fogalmuk sincs semmiről, és a posta is kb. ennyire megbízható.


Én küldtem már ki hivatalos levelet nagyon sokszor: tértivevény SOHA nem jött vissza, és nyoma nem volt soha, hogy a címzett megkapta volna a levelet.


Sajnos nem tudom, így ez az autogram-dolog is mennyire működhetne. Küldtem levelet nekik is, de hát válaszboríték nélkül persze nem jött semmi. Gondoltam hátha... de nem.


Megkérdezhetem, hogy te sikerrel jártál-e?

2016. nov. 16. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hát, nem tudom. Barátnőm direkt több bélyeget ragasztott nekem egy üres borítékra, biztos ami biztos. Kb. egy éve küldtem el a levelet a válaszborítékkal, de még nem érkezett rá válasz. Előtte még sosem küldtem autogram kérést senkinek, így nem igen tudom milyen arányban válaszolnak, vagy mennyi ideig tart a dolog.

2016. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem itt a gond inkább az angol posta megbízhatatlansága. Komolyan mondom, hogy még soha, egyetlen tértim sem jött vissza, pedig rengeteg levelet küldtem ki. (Nem autogramkérőt, hanem hivatalos, ügyvédi levelet.)

Ilyet nem láttam még, csomó uniós országgal (plusz USÁ-val) rendszeresen levelezek, és esküszöm, csak az angollal van ilyen gond. De azzal kivétel nélkül.

2016. nov. 17. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!