Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Petics Kristóf (x faktorban)...

Petics Kristóf (x faktorban) meleg? Vagy nem?

Figyelt kérdés
szerintem tök jól néz ki
2016. okt. 31. 07:58
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
Nem meleg, nyilatkozott is erről egy interjúban/cikkben. Remélem, hogy kiejtik ezért a modorálatlan és gusztustalan viselkedéséért, nem való a társadalom példájara, inkább ellenpéldának!!
2016. okt. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%
Nem az. Egyetértek kérdező. :3
2016. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
8%
Nekem vannak homo barátaim és tudom hogy viselkedik egy igazi meleg és az,aki csak bolond és tetteti. Kristóf viselkedéséből sajnos, hiába mondja azt hogy nem meleg, látni hogy meleg , bár lehetséges hogy nem tudja még hogy az.
2016. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
53%

Igen , a viselkedést nem lehet titkolni!

Nekem szimpatikus ennek ellenére , csak lehet hogy kiejtik a verekedése miatt , sajna :(

Remélem mehet az Élő Showba! :)

2016. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
86%

Lol. Őt általában reggelente szoktam látni.

Furi személyiségnek tűnik, én is úgy éreztem vele kapcsolatban, hogy meleg, de talán azért tűnhet annak, mert mer maga lenni, az meg, hogy milyen a szexualitása, az már más kérdés, de biztosan nem korlátozza le magát ilyen téren sem.

De ezt csak szemlátomást mondom, nem nézek tv-t, meg nem ismerem.

2016. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
72%

Ki fogják zárni, mert a nyár mentorházas továbbjutása után verekedett és valaki megsérült miatta.

Rendőrség nem szokott tréfálni, ő meg azzal védekezik, hogy önvédelem volt. Még egy balhés "énekes", mint a Kállay-Saunders.

2016. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
55%

Nárcisztikus, de valami miatt van egy szexepile ami megmagyarázhatatlan...

Tuti szed valamit, antidepi vagy drog-nem meleg szerintem inkább szado-mazo vonal....

2016. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Kidobták. Mint kiderült, a mentorházban terrorizálta a többeieket, ivott, ordibált stb.

Szerintem eltévesztette a műsort, ahová jelentkezett, neki a VV-s bordélyházban lenne a helye.

[link]

2016. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
33%
Sztem az is lehet hogy kettős ügynök :)
2016. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
72%
Hűűű, be kellene küldeni a VV házba, mi lenne ott?!
2016. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!