Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tabáni István kinek jön be...

Tabáni István kinek jön be mint férfi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

A szomszéd szereti.


Terminus

2010. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem

szívesen tanítgatnám a szex fortélyaira

2010. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem biztos nem .. annyira öreg is .. nem tom mér ő nyerte meg Oo
2010. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Feláll a hátamon a szőr, ha már csak meghallom a nevét; ha meg a Vásári Andrét hallom, akkor meg elkezdek kifutni a világból. :D:D:D:D:D
2010. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is feláll a hátamon a szőr tőle.Én róla bármit eltudok képzelni,pl pszihopata gyilkos,vagy pedofil.

Szerintem a visszahúzódó,szende álarc valójában,egy gőgös,beképzelt,uralkodó,kegyetlen természetű embert takar.

(elég jó emberismerő vagyok,egyébként)

2010. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na azért hogy pedo vagy pszichopata gyilkos az kicsit túlzás:D de azt hogy gőgös és beképzelt azt eltudom róla képzelni, mert pl milyen fölénnyel mondta hogy őt kivágták a megasztárból, meg megalázták, meg hogy nem vették föl a képzőművészetire pedig voltak nála sokkal tehetségtelenebb, meg látszik is róla hogy mekkora hangnak képzeli magát ja ő az elvont "műcész"...meg ő azért nyert mert őszinte volt (utalva a többiekre hogy azok csak megjátszották magukat)...néha kibújik a szög a zsákból:D
2010. máj. 6. 15:48
 7/10 A kérdező kommentje:
akarom mondani "művész":D
2010. máj. 6. 15:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,én ezekről a beszámolóiról nem is tudtam,csak 1x 2x láttam még beszélni,a csillag születik-et sem néztem.És akkor mégiscsak levettem a jellemét.

Szerintem mégiscsak pszihopata gyilkos,szívesen elbeszélgetnék egy-két volt csajával.:)))

2010. máj. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na jó,mégsem gyilkos,csak olyasmi mint a szektafőnökök,hogy szépen fokozatosan tudja adagolni a dolgokat,amíg teljesen az uralma alá nem vonja az embereket.:))
2010. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

szektafőnök :DDDD ezen jót nevettem:D

egy-két volt csajával?:DDD állítólag 28 évesen volt az első smacija, akkor valyon hány barátnője lehetett?? olyan pletykák is keringenek hogy még szűz:DDDD amúgy lehet hogy valami perverz vadállat vagy egszer ki törik majd belőle a sok elfojtott dolog, mer az azért erősen látszik hogy van vmi hiánya:DDDD amúgy cuki szerintem:DD (de egy férfi ne legyen mán cuki)

az embereket meg már rég a hatalma alá vonta...legalábbis az idős nőket igen...hogy mi van a rajongói oldalán:D ha unatkozom mindig azt olvasgatom:DDD az annyával egyidős kielégítetlen nők álmodoznak szegény gyerekről...:néha még sajnálom is:S:D

2010. máj. 6. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!