Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Koreai idoloknak miért nincs...

Koreai idoloknak miért nincs párjuk?

Figyelt kérdés
Még sosem hallottam volna, hogy lett volna bárkinek is barátja/barátnője. Nem lehet nekik, vagy a sok fellépés mellett amúgy sem lenne idejük rá? Pedig már a Big Bang is korba van, lassan elérik a 30-at, még sincs barátnőjük.

2017. jan. 7. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Eleve már híres emberekről van szó és sokan szeretik őket. Ha most kiderülne, hogy valamelyik idolnak barátnője van sokan megutálnák őt.(Azt hiszem volt egy ilyen kamu hír a vixx-es Leoval is és sokan elfordultak tőle)

Meg azért a fanok nagytöbbsége nem úgy fogná fel, hogy ,,jaj de jó biztos boldog amiért van barátnője remélem sokáig együtt maradnak". De egyébként miért kéne tudniuk ezt a fanoknak?Senkinek sincs köze a magánéletükhöz. Biztos vagyok benne, hogy csomó idolnak van/volt barátnője akiről még nem beszéltek volna nyilvánosan.De ott van például Eli példája a u-kissből. Senki nem tudta hogy barátnője van majd egyszer csak posztolt egy esküvői képet az instáján és akkor tudta meg mindenki, hogy már felesége van és terhes is.Attól hogy mi nem tudjuk attól még nem azt jelenti, hogy nincs.

2017. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt azért nehéz elhinni, hogy ezekben a menő fiúbandákban még mindenki szűz. 20-25 közöttiek, tök jóképűek, szóval fura. Gondolom ők is akarnának kapcsolatot, de sokaknak megtiltja a menedzser, hogy randizzanak. Max akkor lehet, ha lejár a szerződés, ezt Jackson mondta a Got7 egyik tagja. Valami másféle úton megoldják, hogy legalább ne legyenek szüzek.(pl.a sminkesükkel, háttértáncosokkal lefekszenek). Na jó ez nem száz százalék, de lehet benne valami.
2017. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah és állítólag, most G-Dragon jár egy 20 éves csajjal.
2017. jan. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#2 Ez nagy baromság amit mondtál már bocs.


Kedves kérdező. Egy csomó idolnak van/volt megerősített kapcsolata. Csak néhány példa:


Bigbang Taeyang : egerősített kapcsolata van jelenleg Min Hyo Rin színésznővel.


Super Junior Sungmin : Felesége van


U-kiss Eli : Felesége és gyereke van.


Tabló: feleség, gyerek.


Exo Kai: megerősítetten jár az F(x)-es Krystallal.


JYJ Junsu és Hani: Megerősítetten jártak.


Exo Baekhyun és SNSD Taeyeon

2017. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*elküldte mielőtt befejeztem volna.


Tehát Exo Baekhyun és SNSD Taeyeon: megerősítetten jártak.


Se7en: 12 évig járt egy lánnyal, ebből 7 évig senki sem tudott róla.


És még sok egyéb ilyen esetről tudunk.

2017. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*a másodiknak az utolsó mondata volt csak hülyeség de az jó nagy
2017. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne már hülyeség? Nem a "kettes" vagyok.Csak azért nem hiszel neki mert elfogult vagy. Ők is híresek és biztos van, hogy ki is használják. Még ha nem is mindenki de biztos vannak.Nem biztos hogy pont a sminkesekkel mert vannak prostik is. Mellesleg koreában sokszor előfordul, hogy még a saját főnököd is a munkád elvesztésével zsarol csak hogy lefeküdj vele.És ha egy helyes híres gazdag csávó kéri, biztos nem is gondolkoznak rajta.Viszont annak hogy 25 évesen szűz legyen valaki aki híres és jóképű is szerinted mennyi esélye van?Gonolom te se 25 évesen tervezed/tervezted az elsőt.Most komolyan...Miért hiszitek azt hogy nem volt még barátnőjük?csak
2017. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne már hülyeség? Nem a "kettes" vagyok.Csak azért nem hiszel neki mert elfogult vagy. Ők is híresek és biztos van, hogy ki is használják. Még ha nem is mindenki de biztos vannak.Nem biztos hogy pont a sminkesekkel mert vannak prostik is. Mellesleg koreában sokszor előfordul, hogy még a saját főnököd is a munkád elvesztésével zsarol csak hogy lefeküdj vele.És ha egy helyes híres gazdag csávó kéri, biztos nem is gondolkoznak rajta.Viszont annak hogy 25 évesen szűz legyen valaki aki híres és jóképű is szerinted mennyi esélye van?Gonolom te se 25 évesen tervezed/tervezted az elsőt.Most komolyan...Miért hiszitek azt hogy nem volt még barátnőjük?csak mert ti nem hallottatok róla
2017. jan. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ohh bocsánat nem akartam kétszer elküldeni
2017. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ott soroltam fel hogy kinek volt barátnője. Egyáltalán nem hiszem hogy ne lett volna barátnőjük vagy szüzek lennének. Olvasd el mit írtam mielőtt belekötsz.
2017. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!