Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi youtuberektől?

Figyelt kérdés
Viszkok Fruszi, Followanna, Kárpáti Rebeka, Móni szépségvilága, Polla (Ancsa), Emci Beauty, Ehssty

2017. jan. 11. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Azt, hogy annyi ilyen videós van, de eredeti tartalmat egyik se tud gyártani. Csak majmolják a challengeket, a mersz v. mersz videókat.. Semmi különös. Ha valakinek tetszik, nézze, én nem fogom.

13/l

2017. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne itt reklámozd a szemetedet!
2017. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nagykatona válasza:
Egyiküket sem ismerem.
2017. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszkók Fruzsival alapjáraton nem lenne bajom, csak zavar a sok fizetett promóció vele kapcsolatban. Anna irritáló, Kárpáti Rebeka az apja (R.Kárpári Péter) hírnevéből tört fel, szerintem nem valami nagy szám, a sminkjei azért annyira nem jók, igaz, nem is rosszak, de nem olyan kiemelkedő. Lásd NYX face awards. Móni, nem valami szimpi, egy igénytelen tehén, és szerintem tönkreteszi a haját, a sok extrém hajszínnel. Először zöld, majd kék, most meg narancssárga, hát... Nincs bajom az extrém hajszínekkekkel, de igazán megállapodhatna egynél, mert így tönkrevágja a haját. Meg zavar, hogy folyton a 15-20 ezer forintos parókákat promózza, pedig olyanokat 4-5 ezerért is lehet kapni e-bayen, aliexpressen. Becsapja a nézőit. Pollát nem ismerem, Emcy beképzelt kis liba, és szerintem túl fiatal még a youtube-ozáshoz. Ehssty volt a legszimpibb mind közül, kár hogy már nem videózik.
2017. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!