Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Schobert Norbert miért járatja...

Schobert Norbert miért járatja le magát folyamatosan a Facebook oldalán?

Figyelt kérdés
Rendszeresen olyan dolgokat oszt meg, amik tele vannak töménytelen marhasággal, és csak a szakmai inkompetenciáját villogtatja vele. Én abban a hitben éltem hogy az olyan szélhámosok akik annyi pénzt össze tudnak harácsolni mint ő legalább okosak. De Norbi napról napra cáfolja ezt...
2017. febr. 5. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A pénz, pláne ha nem a legegyenesebb úton szerzik, nem mindig párosul ésszel is.


Ő azt hiszi magáról, hogy nagyon okos. Jókor volt jó helyen, amikor hazánkban is felütötte fejét a a fitnesz-láz, ezt jól meglovagolta, de igazából ezt sem a tudásának köszönheti.

De mivel népszerű, és el van szállva magától, azt hiszi, hogy ő már mindent tud. És az ilyen nem fogja kétszer meggondolni, hogy na, vajon hülyeség-e az, amit kiír. Főleg, ha azzal a saját malmára hajthatja a vizet.

(Hidd el, sajnos nagyon sok követője ugyanazon az értelmi szinten van...)

2017. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz reklám is jó reklám, ha bevállik. Lehet, hogy lejáratja magát, totál hülyének tartják, de ott van a középpontban, mindenki vele foglalkozik. Mivel mindenki vele foglalkozik, így olyanokhoz is eljutthat a neve, akikhez eddig nem jutott el. Ezek közül meg lehetnek olyanok, akik megveszik a termékeit, ezáltal pénz jön be neki belőle. Lehet, hogy te úgy gondolod kérdező nem érne neked ennyit lejáratni magadat, de Sóher Norbinak viszont ér. Ezzel nem védeni akarom őt, nem nagyon csípem én se, de sajnos vannak olyan buta emberek, akik megeszik mind a dumáit, mind a kajáit, így dől a lé Norbikának, addig meg nem fogja befejezni a hülyeségeinek megosztását, míg pénze van belőle.
2017. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Norbi cukor fóbiás. Nem viccből mondom, de mindenen kiakad amiben cukor van. Így egyből ha van valami cukor dolog, akkor azt posztolja, anélkül, hogy figyelne mit is ír. Ilyen szinten egyébként lehetne neki egy "szerkesztője" aki atnézi miket pakol fel a netre.
2017. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy nem bukott meg kémiából.
2017. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább mások járatják le őt. Sokkal nagyobbra fújják minden egyes dolgát, mint amekkorák, mert divat utálni, és b*sztatni. Az égvilágon semmit nem tett azok ellen, akik ocsmány módon fröcsögnek, és írják az ócsárló cikkeket.


~Ha nem tetszik, egyszerűen csak ne figyelj rá.~


Én sem szeretem, de semmi komoly bajom vele, és nem érzem szükségét a teljes energiámból való utálkozásnak, mert a munkássága NEM ÉRINT ENGEM. Akkor minek a felhajtás...

2017. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

@21:26


Ezt meg tudnád magyarázni? Ő maga oszt meg olyan dolgokat, amiből az szűrhető le, hogy buta mint a tök. Mi köze ennek más emberekhez?

2017. febr. 13. 18:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy van joga megosztani dolgokat, mint másoknak, sőt tömve van a világ nála fényévekkel primitívebbekkel, de mivel ő híres, és nagyon megosztó, ezért minden dolgából hatalmas botrányt csinálnak. A kelleténél szerintem jobban megalázzák. Nem hiszem el, hogy azoknak az embereknek nincsen jobb dolga...
2017. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem kéne, mert híres, és sokan adnak a szavára. Meg elvileg "szakmabeli". Szóval én jóindulattal azt feltételezném hogy "fitneszguruként" nem csak ahhoz ért hogy a tuctuc-ra ugrándozzon, hanem elméleti ismeretei is vannak. Amik kivédenék hogy ócska hoaxoknak bedőljön. De látszólag nincs és ez teljesen hiteltelenné teszi.
2017. febr. 14. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért a többi ,,híres" emberünk se ért jobban a szakmájához. A sok tv-s énekesünk nem tud énekelni, a színészeink nem tudnak színészkedni, stb. Szóval annyira nem lóg ki a sorból Norbi, csak az ő dolgain jobban csámcsog a média, erre akart utalni 5-ös. Ha más valaki mond ilyet, akkor nem fújták volna fel az egészet, mint tették ezt Norbinál.
2017. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aki nem ért a szakmájához, semmire sem alkalmas, az vagy politikus lesz, vagy ingyenélő celeb.
2017. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!