Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber - Beauty And A...

Justin Bieber - Beauty And A Beat? Ki hallgatja?


2017. márc. 10. 08:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam!!❤❤❤ 2010 óta egyfolytában hallgatom Justint!!! És nem csak egy hülye 2015-ös fake fan vagyok hanem igazából vele vagyok az elejétől kezdve!!! És engem nem érdekel ha valaki szidja Justint mert akik szidják azok legalább nem fake fanok!! #belieberforever❤❤
2017. márc. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem baj. Majd kinövöd.
2017. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 acsdavidtas válasza:
Hát persze ! Mit is lehetne gondolni , néhány irigykedő ember negatívan tolja Biebert! Hehe.Tiszta szánalmas,neki hadserege lehetne ,nem rajongói tábora emberek! Amellett hogy Amerikában az első legnagyobb fiatal énekes aki egész fiatalon tette magát a csúcsra ! Úgy gondolom ez nem irgylésre méltó . Ez csak Magyarországon tréning,mert nincs gázsi ,hameg van ellopják !
2017. nov. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ÉNNNN
2017. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!