Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson 👑...

Michael Jackson 👑 Vagy justin bieber És miért?

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 18:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
Már vagy 100 ilyen kérdés volt és 100-adszorra is azt mondom gogy Justin. Elismerem Michael-t mint zenész/ènekes mert tényleg tehetséges volt, Isten nyugosztalja dd nekem akkor is Justin a kedvencem ès Ő is marad :)
2017. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Hülye kérdés. MJ a maga erejéből tört fel és a popkultúra meghatározó alakja. Biebert felfuttatták és 10 év múlva arra sem fog emlékezni senki, hogy valaha a világon volt. Ő a mai kor Backstreet Boys-a.
2017. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Utolsó egyetértek veled 💑 tényleg Michael Jackson a király ő a legjobb és ő is lesz Justin csak egy segg dugasz



Igazából ezt azért kérdeztem mert egy lányt piszkálnak Michael Jackson miatt

2017. ápr. 1. 09:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már annyi önbecsülésed, hogy lesz*rd azt, hogy piszkálnak, azért, amilyen zenét hallgatsz. Ilyet csak a primitív emberek csinálnak.
2017. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
*mármint hogy a piszkálást csinálják a primitív emberek. (értelmesebben megfogalmazva)
2017. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nem engem piszkálnak
2017. ápr. 5. 12:24
 7/18 anonim ***** válasza:

De nem ez volt a lényeg!

Hanem az, hogy a bunkókkal nem kell foglalkozni.

(amúgy ezzel csak ráerősítettél...nem kell titkolózni, úgyis tudjuk, hogy rólad van szó, ez egyértelmű)

2017. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó fel fogtad vagy ha nem akkor ne pofáz
2017. ápr. 5. 18:52
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a kettőt nem lehet összehasonlítani. Justin a tinibálvány Bieber és Michael Jackson két külön személy, és mindkettő sikeres.

Ha választani kell akk ink MJ mivel nekem JB túl nyálas, illetve nem szimpi, de elismerem, ügyes és sikeres, minden tiszteletem felé

2017. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jackson mert nagyon sokat küdött a sikerért és önerőből tört fel!!!!!!!!!!ÖRÖKKÉ Ő LESZ A POP KIRÁLYA!!!!!!!
2017. ápr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!