Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson utálok miért...

Michael Jackson utálok miért utáljátok Michael Jackson?

Figyelt kérdés

Próbáltad már meg ismerni?


miért hiszitek el amit a média mond?


2017. ápr. 2. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Megvan mindenkinek a joga, hogy szeresse vagy utálja. Emberileg nem igazán normális dolog fekából fehérré operáltatni magát. - konzervatív felfogás. Illetve a pedofil botrányok is lehet, hogy csak mondva csináltak, mert így leakaszthattak csomó pénzt róla.

A zenéi közül van párnak egy kicsit "meleg" beütése, ez olyan, h van aki szereti Justin Biebert és van aki utálja.

2017. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó abban igazad van hogy mindenki azért rajong akiért akar


De viszont abban nincs igazad hogy műtét miatt lett fehér mert ilyen nincs sőt lehetetlen


Michael ebben szenvedett [link]


És miaz hogy a dalainak meleg beütése van melyik azok a dalok?

2017. ápr. 2. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Arra én is kíváncsi lennék, hogy melyik dalának van meleg beütése... Láttátok már a dalszövegeit?!


Soha nem értettem azokat, akik utálják Őt. Ha egy kicsit utánajárnának, és nem hinnék el a média szennyeit, mindjárt más lenne a helyzet.

Ha meg valaki nem akar utánajárni az a hazugságokat se terjessze. "Aki elhiszi a hazugságot, táplálja azt."

Ő nem bűnös semmiben, nem pedofil.

Az arcát pedig nem műtette át! Csak az orrát, a plasztikát pedig NEM MICHAEL JACKSONNAK TALÁLTÁK KI! 2 betegségben szenvedett, lupusz és vitiligo. Az én családomban van mindkettőből, tudom mivel járnak. Michael nem hazudott!

Ne utáljátok! Érző lélek volt.

2017. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérem azt a meleg beütésű dalt váááááárom
2017. ápr. 4. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves #1! Kibszottul nem "operáltatta" magát fehérré. Bőrbetegsége volt.
2018. ápr. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!