Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Molnár Krisztián...

Mit gondoltok Molnár Krisztiánról?

Figyelt kérdés

Aki nem ismerné: [link]

Szóval mit gondoltok róla? Szerintetek meddig fog élni? Szerintetek lesz valaha barátnője?



#YouTube #híresség #internetes híresség
2017. ápr. 2. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Beteg, így félig-meddig nincs tudatában, annak, amit csinál.

De ettől függetlenül szánalmas. Rossz ránézni, undorító.

A szülei hogyan engedik gépközelbe?

Nem értek az ilyenekhez, így nem tudom, de az ötvenet nem fogja megélni.

Barátnője? Biztosan nem.

2017. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Most tényleg ennyire unalmas az életetek vagy miért érdekel ennyire valami random söpredék? Ezt sosem értettem. Egy csomó kommentelő/lájkoló és néző van a videóinál. De nem azért mert érték lenne az amit csinál. Csak egy pár videóját láttam de azok közül se néztem végig egyet se, csak bele-bele nézegettem.

Többség szerintem nevetni jár oda, de van egy része a nézőinek akiknek sztem tényleg ennyire silány az élete, hogy más elfoglaltsága nem akad.

Hagyjátok békén a rákba, ennyi erővel kimehetsz az utcára csövesekkel trécselni, ugyanazt a színvonalat tartják fent mint ő, sőt, talán ők még kicsit jobban is teljesítenek. Ha nem lenne nézője, nem csinálná a fa.szságait..

2017. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem ismertem ezt az illetőt, de ettől a videótól belehánytam a számba, pedig csak végigpörgettem. Undorító.
2017. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Pszichológushoz kéne mennie.
2017. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

én sem fogom soha megérteni, mitől "vicces"...bár én nem őt tartom szánalmasnak, hanem a befogadó közeget...az apja is biztos beteg, mi?

a nagy lófszt...fogadnék, hogy mind a ketten tudatosan kihasználják a "hírnevüket"...akkor lennének csak igazán szarban, ha egyik napról a másikra az emberek számára érdektelenek lennének...

2017. ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Az egyik videóban levetkőzött, és a seggét mutogatta a kamerának.

Én azt nem értem, hogy a youtube eddig miért nem jelentette..

2017. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
27%
Ti iligyek vagytok rám :D
2017. ápr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Nos, remélem csak én jártam olyan rosszul, hogy rám írt az utolsó "válaszoló".

Akire mégis ráírt, az tiltsa, mert szerintem nem normális.

2017. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Aha persze, mert biztos hogy te vagy az igazi Kiki. Amúgy nem kell írogatni privátba mert úgyis törlöm az üzeneted. Amúgy mire vagyunk irigyek?

2017. ápr. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!