Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondja sok ember hogy...

Miért mondja sok ember hogy Stohl Andrást zárják börtönbe?

Figyelt kérdés
De hát azzal mi járnánk rosszul mivelnem egy közveszélyes bünöző csak egy nagyon felelőtlen ember és haa ezért börtönbe kerülne a mi adónkból tartanák el ezt a senkit én azt csinálnám hogy ha saját házudvarán kívül(ha egyáltalán van) akármilyen járművel meglátnám ha csak biciklivel akkor is több millió forintra büntetném.
2010. máj. 12. 22:54
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
buszozást azért engedélyeznéd neki?:D
2010. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert visszaeső, már másodjára ül piásan a volán mögé! Felelőtlen egy alak! Történhetett volna nagyobb baj is! Esetleg tragédia! És ha valamelyik szerettünket csapja el az úton?
2010. máj. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szigorúan csak bérlettel!

Ha jól tudom nem az első ilyen esete, ha eddig nem tartotta vissza a büntetőpont stb akkor ez sem tartaná szerintem. Azért abba érdemes belegondolni hogy sokkal nagyobb baleset is lehetett volna , tehát jogos lenne neki a pár hónap börtön annak lehet lenne is visszatartó hatása . Bár nem az én dolgom ítélkezni , majd eldöntik a nagyok.

2010. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
olvastam, hogy 7.5évet is kaphat, ha marad a bácsinak károsodása, akkor még többet. Megérdemli!
2010. máj. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert amit ő elkövetett azért ténylegesen LETÖLTENDŐ börtönbüntetés jár! Méghozzá nincs enyhítő körülmény csak súlyosbító!Nem is egy súlyosbító van!
2010. máj. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a 7 év az jó vicc, emberölésért nem jár annyi..... de 1-2 hónapot megérdemelne!
2010. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ez lehet hülyeség: "már másodjára ül piásan a volán mögé"

Ki tudja hanyadjára ül ittasan az autójába, de már kétszer volt emiatt komoly balesete.

2010. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Majd ha Császár Elődöt lecsukják akkor fogják leültetni......

Nekem amúgy nagyon szimpatikus Buci nem kellet volna ilyet csinálnia,de én nem ültetném le.

2010. máj. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Eddig nekem is nagyon szimpatikus volt, kedveltem mindig, csinált hülyeségeket, de csak maga látta a kárát. Örültem, hogy a párjával és közös gyermekükkel szépen élnek, úgy gondoltam, lehiggadt.

Most meg kiderülnek apróbb-nagyobb stiklijei, narkó, vaddisznó balhé, és kezdek rájönni, hogy nem növesztett szárnyakat. A párjáról sem tudom, mit gondoljak, aki ugyanúgy megpróbálta volna félrevezetni a hatóságot, és hagyta ittasan elhajtani a helyszínről a másik kocsival.

Lássuk be: az átlagembert simán letöltendő szabadságvesztésre ítélnének, teljesen jogosan, törvényesen. Akkor őt miért ne ítélnék el ugyanúgy? Szerintem baromi nagy balhé lenne, ha ezt is megúszná egy ejnye-bejnyével. (pénzbírság, josi 1-2 évre bevonása)

2010. máj. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
megérdemelné.........
2010. máj. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!