Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Szabyest homoszexu...

Szerintetek Szabyest homoszexuális? (szeretem őt, csak érdekelne L/19)

Figyelt kérdés

Jó tudom, hogy sok lánnyal szerepel a klippjeiben, stb. De szerintem ő egy sráccal passzolna, vagy lehet, hogy van valakije titokban? Emlékeztek amikor Szalay Ricsivel konfliktusban voltak és Ricsi írogatta ki, hogy így meleg meg úgy meleg?

Meg még valami képet is kitett amiből nem jött le konkrétan, hogy mit csinált a csávó Szabival de belelehett illeszteni egy ilyen dologba is...


2017. ápr. 11. 20:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nincs valami screenshot vagy valami? privátban is elküldhetnéd, azért jó lenne látni, hogy miket írogatott :O
2017. nov. 6. 20:37
 12/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem inkább pe*ofil
2018. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ezek a képek, stb vhol megvannak? Főleg az érdeklene, ami állítólag fent volt kép a farkáról.
2020. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem nincsen meg a kép, de biztosra mondom, hogy az ő volt. :D Évekig követtem anno minden lépésében, ahány has-mellkas villantós fotót feltett megnéztem. És valahogy az ő vonalai is annyira felismerhetőek, az 10000%, hogy ő volt. És képzeljétek a minap egy hasonlóba futottam Romeon. :D Mivel már régóta nem követem ennyire lelkesen, így mostmár nem mondom, hogy tuti az övé (márcsak amiatt se, hogy évek alatt mind változunk), viszont a megadott adatok mind stimmelnek. Egy két centi a magasságban meg lófkuki. :D Nem is gondolná az ember, hogy hány magyar celeb játsza a closeted gay alfát xD És talán azért nem is menne nekik az előbújás, mert ennyire titkolni akarják, jó ennek nem sok értelme, de azt akartam mondani, hogy már mint a közönség részéről nem menne. Mert mindenki érzi, hogy van ám ott valami ami kicsit meghatározóbb, de mivel nem tudjuk mi provokál. :D
2020. máj. 24. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!