Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg születet Radics...

Tényleg születet Radics Petinek gyereke?

Figyelt kérdés
sztem eből is csak a pénzt várja... tuti kamu

2017. ápr. 12. 23:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
97%
Igen tényleg :D
2017. ápr. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg született gyereke. Ha láttad a videót, láttad hogy kép is van róla és rajta van a kislány kezén az adatait jelző szalag, jól láthatóan névvel.
2017. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
szerintem meg ebbol is csak a penzt akar kihuzni az emberekbol én se vok teljessen hülye
2017. ápr. 13. 00:55
 4/15 anonim válasza:
97%
De... pont hogy hülye vagy ;) Milyen pénzt húzna le az emberektől? Tán fizetni kell neki pénzt? Vagy ezt most hogyan gondoltad? Ha a megtekintések után kap pénzt, azt meg meg is érdemli, mert nagyon profin készíti a videóit. Miért kamuzna egy olyannal, hogy kislánya született? Gondolkodjál kisgyerek, mielőtt baromságokat írogatsz ;)
2017. ápr. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
3# mert mégis te ezt hogy képzeled el? Bemondta hogy gyereke van és mind a 375 ezer feloratkozója pénzt küld neki, mert "egy gyerek sok költség, nekem meg úgyis annyi felesleges pénzem van hogy egy tök idegen embernek adjak tíz ezreket"?
2017. ápr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A Hold pedig egy földönkívüli űrállomás...

Amúgy meg mit zavar téged, hogy mennyi pénzt kap? Nem a világ legjobban fizetett "állása" Magyarországon. Külföldön sokkal nagyobb profit lenne. Valószínű több megtekintés miatt + egy nyugati emberkének a kattintása bevétel szempontjából többet ér.

Tőle és még sok más youtubeostól a bevételt nem sajnálom. Sokan már nem csak hobbiként, hanem mint állás csinálják. Az pedig miért probléma, ha valaki olyat dolgozik, amit szeret is? Elvégre neked, avagy másoknak gyártja a tartalmat.


A gyerek pedig miért lenne kamu? Már rég tudni lehetett... és ahelyett, hogy gratulálnál, vagy valami ehhez hasonlót cselekednél csak f**zságokat és összeesküvés elméleteket kreálsz... grat... el kell szomorítanom téged, de sajnos nem csak b*nkó vagy, hanem még sík hülye is. Avagy az utóbbi mentség az előbbire? hmmm

2017. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mások gyárban dolgoznak a radics meg videózgat aztán abból él meg idegesítő ám ráadásul lánya sincs csak ebből húz ki pénzt ingyenélő akárcsak az összes youtuber
2017. ápr. 13. 17:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Radics tudtommal orvos, de ez ne zavarjon. A videózás csak hobbi. Ha meg tetszik amit csinál, ne nézd. Legalább úgy mondod mintha a te pénzed lenne még ha kap is...
2017. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzem, mintha csak provokálni akarnád az embereket. El kell fogadni, hogy van lánya és kész.

Egyébként pedig megélt eddig is valamiből és ezentúl is; szerintem ő nem főállásban csinálja. Sokan alapból hobbiként kezdték el(ő is), amiből már bevétel is származik. Mindenki abból él meg amiből tud. Azt a némi bevételt pedig miért ne fogadná el? Hisz belefektet egy csomó időt. Kitalálja, szöveget ír, megvágja stb.. ez azért nem kevés idő. Ezentúl pedig még éli az életét. Te is csinálhatod, nem muszáj gyárban dolgoznod futószalag mellett. Ahelyett, hogy ezen rágódsz tanulj, vagy csinálj valami hasznosat.

Nem tudom, hogy hol élsz, de elég sokat dolgoznak íróasztal mögött... ők is ingyenélők, mert nem végeznek kemény fizikai munkát? Egyúttal pl az RTL-hez is menj már be és zavarj el mindenki a gyárba...

De tudom én, hogy mi a bajod: irigy vagy. Se több, se kevesebb. És ahelyett, hogy más anyagi helyzetét, életét elemezgeted, foglalkozz a sajátoddal és fordítsd számodra legkedvezőbbre.

Mindenesetre minimum(!) annyi embernek csinált olyan tartalmat, amit szeretnek, ahány like van az adott videón.

Én bevallom, hogy nem tetszik az összes videója, sok viszont szórakoztatott és abszolút nem sajnálom tőle a bevételt, de mindjárt azért is küldök neki egy kis donateet :P

És innen is gratulálok neki! :)

2017. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Peti ápoló,nem orvos.És igen,megszületett Amélia:)
2017. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!