Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Éreztek szimpátiát Puzsér...

Éreztek szimpátiát Puzsér Róbert iránt? Én 19 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés

Kort és nemet is közölhettek ha szeretnétek!

Igaz személyesen nem találkoztam még vele csak amennyit a tévében láttam róla és az interneten is meg mutatkozott már vannak saját műsorai is amelyben Ő a műsor vezető hát én nem érzek iránta szimpátiát sajnos nagyon nagy főnöknek gondolja magát megbánt embereket sajnos felszinesen közöl tényeket róluk nem is ismerve igazi valódi énjüket itt értem a riport alanyokat sajnos és beképzeltnek látom aki olyan ember hogy mindenképpen mindig érvényt kell szerezzen saját igazának és még a humort sem kedvelő ember a stand up os emberekről le nézően nyilatkozik sajnos modortalan és rossz természetű ember sajnos. De követem a munkásságát.

Ti is igy látjátok ?


2017. ápr. 15. 20:17
 1/9 anonim válasza:
78%

Amíg a Csillag Születikben zsűrizett addig bírtam. De most valahogy már nem. Ritkán belepillantok a Sznobjektívbe, de valahogy már nem szimpatikus. Bocsánat a Puzsér rajongóktól, de a habitusa nekem már picit kezd átmenni színészi játékba. Ahogy ordít, a gesztikulálása. És bocsánat, de, aki egy olyan alakot tart az egyik legjobb műsorvezetőnek, mint a brávón kívül mást nem ismerő tilla az a szemembe egy elfuserált alak. Illetve igazat adtam, mikor hajdú ostobasággal volt a pere meg a bíróság, akkor Puzsér mellett álltam teljesen, de most nem kedvelem.


27/N

2017. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Követem a munkásságát, szerintem fontos szerepe van a magyar médiában. "Végre egy normális, független ember!" -ez az első reakcióm ha rá gondolok.

Felkészült, karizmatikus és amit mond (bár van, hogy nem értek egyet) de alátámasztott, jól érthető. Egyrészt mert érthetően fogalmaz, másrészt mert a példái/hasonlatai szemléletesek. Ééés van humora, legalábbis egy jó adag előadókészsége mindenképpen.

Amit kifogásolok, hogy néha az az érzésem, hogy túlreagál dolgokat, vagy túl kevés információ után ítélkezik.

A mostani úgymond "Puzsér 2.0"-val sokkal jobban szimpatizálok mint az 1. verzióval, az akkori videóin érezhető volt, hogy valami ami most működik, akkor valahogy nem működött (bár ez utóbbi már ténylegesen szubijektív vélemény).

2017. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
*és bocsánat lemaradt: 21/L
2017. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Puzsér egy bunkó. Nem az a "kicsit paraszt vagyok, de azért vagány, és okos, és tabudöntögető"-fajta, aminek beállítja magát, hanem csak simán bunkó.
2017. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Ijesztő. Ha látom az az érzésem, hogy elgurult a gyógyszere, és keresse már meg neki valaki! Nem gondolom, hogy színészi játék nála az idegbetegségre hajazó túlgesztikulálás, szemforgatás.

Bunkó stílusban szólal meg, de ha ugyanolyan stílusban riposztot kap, olyan mint egy sértett díva. Egyedül az a becsülendő benne, hogy sokat fogyott, ki tudott lépni az árnyékából, előnyére változott a külseje, de szimpatikus nem lett.

2017. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
77%

Puzsér újabban nekem sem szimpatikus, de a szerepét nem szabad eltagadni tőle. Ha nem lett volna ennyire faltörőkos jellemű akkor a magyar társadalom még mindig két pofával zabálná a szemetet a médiából és még mindig a celebek istenítése menne éjjel-nappal. Az olyan kisebb felfedezéseiről nem is beszélve, hogy a magyaroknak nincs szeretetnyelve ezért megy a kajatukmálás, ez is valami ami tudat alatt feszített sok családot, de végre volt valaki aki kimondta.

A legnagyobb gond vele újabban hogy nagyon kevés háttértudással tőle távol álló témákhoz is hozzászól, bődületes nagy baromságokat elhordva így. Valamint amit a párkapcsolatokról férfi-nő kapcsolatról mond azt rögtön ki lehet hajítani az ablakon, ugyanis tíz évvel le van maradva az átlag mögött ezen a téren és csak a saját tapasztalataiból von le következtetéseket.

2017. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

"Az olyan kisebb felfedezéseiről nem is beszélve, hogy a magyaroknak nincs szeretetnyelve ezért megy a kajatukmálás"


Ó,anyám. Az igazi felfedezés inkább az lett volna, ha rájön, hogy ez az egész szeretetnyelv dolog baromság. Attól még, hogy nagy magabiztossággal állít dolgokat, Puzsér nem lesz okos, pláne tabudöntögető.

Bunkónak bunkó, de sajnos ez önmagában nem nagy teljesítmény.

2017. jún. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
46%

"A legnagyobb gond vele újabban hogy nagyon kevés háttértudással tőle távol álló témákhoz is hozzászól, bődületes nagy baromságokat elhordva így."


Azt hiszem ezt én is leírtam. Attól még hogy Te nem tudsz értelmezni egy komplex fogalmat, nem azt jelenti hogy baromság.

2017. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt miért írtad a másik válaszolónak? Ő nem írhatja le még egyszer ugyanazt?
2019. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!