Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Puzsér Róbert...

Szerintetek Puzsér Róbert azért tiltotta le a kommentelési lehetőséget a youtube-os csatornáján, mert nem bírja a negatív kritikát?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem inkább azért, mert egy proli csoport, aki nem a többség, nem bír kulturáltan kommentelni, gondolom ment a "Büdös zsidózás." stb. Pedig Puzsér nem is zsidó, de hát ezek olyanok, mint Móricka.
2017. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Idézet a facebookos felületéről:


"Átbeszéltem a komment-policyt azzal a kollégámmal, akinek technikai és szellemi segítségével a facebook-oldalamat működtetem, és arra jutottunk, hogy drasztikus változásra van szükség. Az elmúlt négy év során nem moderáltunk, engedtük a mocskolás és a trollkodás valamennyi formáját – mindezt abban a hitben, hogy a hozzáállásunk példaként szolgál majd. Ahelyett azonban, hogy a proli csürhe gesztusként élte volna meg ezt, csak a gyengeséget látta benne. Amint partnernek tekintettem az alávaló söpredéket, tagjai úgy érezték, hogy máris belém törölhetik a szaros seggüket. Bár ők egy kisebbség, túl hangosak, túl erőszakosak, és láthatóan képtelenek megérteni, hogy ez a hely nem az otthonosan belakott bűzös kis odvuk: ők itt vendégek. S bármennyire fontos számomra még az ő szólásuk szabadsága is, ahhoz egyetlen percig sem ragaszkodom, hogy ezzel a jogukkal épp az én virtuális nappalimban éljenek. A jövőben ennek megfelelően zeró toleranciát tanúsítunk a facebook-oldalon gyalázkodókkal szemben, a YouTube-csatornán pedig letiltjuk a hozzászólás lehetőségét, mert nincs kapacitásunk a kommentmezőben strázsálni, és szankcionálni egész nap. Köszönöm a felhasználók szíves megértését!"

2017. jan. 10. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Azóta kiírt már egy másik posztot, ahol elmagyarázza, hogy miért. Olvasd el! Szerintem érthető, bár én nem láttam a youtubeos csatornáján semmi ordenárét, csak normális hangvételű kritikát.
2017. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem bírja egyáltalán a kritikát...személyesen ismerem, és sok mindenben egyetértek vele, de mostanában eléggé kifordult magából és szerintem a rajongóinak a nagy része csak az előadásmódja miatt szereti, a mondanivalóját nem fogják fel.
2017. jan. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

# 4


Szerintem az önkényes mérvadó rádióműsora nagyon jó, pont azért mert ott ritkán kerül elő az híres kissé ripacskodó előadásmódja, nyugodt körülmények között beszélgetnek és nagyon jókat mondanak.

2017. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
off: Nekem is nagy kedvencem az Önkényes Mérvadó, mindig visszahallgatom őket. Oszi sokat segít féken tartani a Robit, nagyon jól kiegészítik egymást. Viszont a Nyárit nem bírom :D. Te láttál egyébként a youtubeon ilyen fikázó kommentet?
2017. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Már visszaállította szerencsére.


Nem a negatív kritikát nem bírja, hanem a büdös tahó prolikat, akik szerint "Puzsééér, te csak fogjad be, dagadt disznó" és hasonlók. Nem az a gondja, ha ellentmondanak neki, hanem az, ha ezt nem érvelve, hanem proli módon, csak fröcsögve teszik.


De a YouTube-on több volt az értelmes hozzászólás, mint a proli troll.

2017. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos Puzsérnak a "troll-proli" az igazából egy fantom amit bárhova projektálhat, amikor épp kényelmes neki (bár ezzel nem azt mondom, hogy a troll-proli tömeg nem létezik, és hogy nem lenne kényelmetlen ez a tömeg).


De neki, mint kritikusnak egyetlen Achilles-ina van: az ellenkritika, ami hát elég ironikus. Nagyon nem viseli jól az ellenkező álláspontot, ez kitűnik minden beszélgetéséből. Legjobb esetben csak nem vesz róla tudomást, rosszabb esetben túlordibálja, vagy szalmabáb-érvelést folytat, totál kiforgatva a másik mondandóját, esetleg még az ellenfele szakértelmét is megkérdőjelezi (Demetrovics Zsolt például). Szóval azt kell mondanom, hogy annak ellenére, hogy van pár nagyon eredeti és izgalmas gondolata, az álláspontját sokszor inkább a sértődött proli (irónia lvl 1000) módjára próbálja vagy tudja csak megvédeni, ami nem feltétlenül tesz jót az előadásmódjának.

2017. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van. Én a sok barom kommentelő miatt fordultam ki belőle,és már nem kattintok semmire, ami Puzsér, mert olvasnom kell alatta a sok szennyedék hozzászólást. A Fb oldalán is tilthatná, akkor még talán olvasnám is.
2017. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!