Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért olyan népszerű Katie...

Miért olyan népszerű Katie Price Jordan?

Figyelt kérdés

Nos ő brit celeb, annyit tud hogy modell, aki hol a botrányaival hogy a plasztikai műtétei miatt van foglalkoztatva.

Mit esznek rajta az emberek? 12 egy tucat, sok ilyen agyonműtött szilikon szájú és mellű póthajas műnő van, és úgy hírlik ő maga elviselhetetlen (legalábbis ahogy a saját valóságshowjában viselkedett állítólag), hisztis, nárcisztikus, felszínes, csakis a külsőségekre hagyatkozó érzéketlen perszóna (az egyik gyereke vakon fogyatékosként született mert terhessége alatt is drogozott). Rettentő beképzeltnek is tűnik, pedig egy senki, tehetségetelen, nulla.

Mielőtt bárki nekem esne biztos irigy vagyok, nem. Nem szeretnék így kinézni, régebbi képein ahol nem volt megműtve szerintem csinosabb, szebb volt, most borzadály.

A másik, miért akarnak egyes emberek hasonlítani rá? Hallani olyanokról akik plasztikai műtétekkel akarják átalakítani magukat olyanná mint ő.



2017. ápr. 23. 13:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!