Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Honnan szerezhetnék egy...

Honnan szerezhetnék egy Martin Garrix, vagy egy Julian Jordan aláírást?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamnak lesz,nagy rajongója mindkettőjüknek. De sajnos nem igazán találtam használható oldalt,ahol szerezhetnék tőlük autogrammot.

2014. dec. 3. 18:00
 1/4 anonim válasza:
Nem is tudom.. A Google csodákra képes, nyomtass egyet és másold át egy másik lapra.. De egyébként vannak olyan lehetőségek, hogyha megnézed, hogy hol lakik ő, vagy esetleg a menedzsere, és írsz küldesz egy csomagot benne egy bebélyegezett borítékkal amin rajta van a címed, meg ha elküldöd a postaköltség árát, postáznak neked egy autogrammkártyát (feltéve, ha nem a világ másik felén laksz). Én így szereztem Adam Lambert aláírást, a többi sztár nem tudom, hogy csinálja-e ezt, vagy ha csinálja, akkor mikor (van, hogy csak egy megszökött dátumon belül). :) Egyébként rohadt drága, nem örülne valami olcsóbb dolognak? Poszter róluk, vagy valami hasonló. Ha eBay-ezel, akkor már tudhatod, hogy egy-egy ilyen csomagnak lehet 20.000 forint is a postázása (alsó hangon) :D Sok sikert ;)
2014. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elmész Netherlands-be,és kérsz martin gerrixtől aláírást... :P
2014. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Akarod mondani Hollandiába ;) Nem vagyunk angolok, magyarul jobban is megértjük :D
2015. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ebay
2015. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!