Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin bieber fanok! Ti miért...

Justin bieber fanok! Ti miért szeretitek Justint?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem, de kíváncsi vagyok, hogy mit lehet benne szeretni...

2017. ápr. 25. 19:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
63%
Ezt elég nehéz megmagyarázni. Tudod én itt vagyok "mellette" már 7 éve. Először csak a zenéjét imádtam, meg magát azt a cuki kis srácot. Aztán szépen lassan felnőtt ő is és én is. És hát... vele nőttem fel. Szeretem a zenéjét, a személyiségét és a külsejét is. De a kedvencem az, mikor hülyéskedik. Ezt egy kívülállónak (mármint aki nem szereti Justint) elég nehéz elmondani úgy, hogy megértse és átérezze. A lényeg, hogy ő is ember és lehet,hogy a média a rossz híreit emeli csak ki, hiszen mindenki hibázik, ahogy ő is. Én tisztelem, amiért ennyi mindent kibírt és sikeres maradt.:)
2017. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mert egy fikusz ertelmi szintjen vagyunk megrekedve. De nem baj, mi igy is egyenisegek vagyunk.
2017. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 25. 19:42
 4/14 anonim válasza:
64%
Mert leköpi a rajongóit..
2017. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Csak a kislányok szeretik.
2017. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 xXAlexaXx ***** válasza:
45%

Nos. Justint az emberiség fele utálja. Akkor meg miért szeretjük? Miért állunk szembe azzam a nemtudomhány millió utálóval, amikor mi is közéjük állhatnánk? A válasz egyszerű: Egy utáló sem bírná elviselni azt, amit saját maga tesz Justinal. A legtöbb ember ha annyi sérelmet kapna, mint Justin, csak egyetlen egy nap, öngyilkos lenne. Ő nem, ő kitart. Kibírt mindent. Ez pedig csak egy ok, amiért szeretjük.

A második ok, az a hatalmas szíve. Szegény családban nevelkedett, így amikor már összegyűlt az éneklésből egy kis pénze, nem az volt az első dolga, hogy megvegye magának a legújabb Iphone-t. Nem, ő házat vett a családjának. Aztán ugye ott van Avalana Ruth. Justin a kislány haláláig ott maradt vele. Játszott vele, felvitte a koncertjeire, szerette őt. A kislány is, mindennél jobban, Justint.

Harmadjára a tehetsége. Elítélik, amiért szerintük rossz a hangja és tehetségtelen. Ezeknek általában elszoktam magyarázni, hogy ezt azután mondja miután ő is magába megtanul 4-5-6 évesen dobolni, zongorázni, gitározni és trombitálni. Addig hallgasson. Ja és igen, későn mutálódott, ezért volt a karrierje elején vékony hangja.

És még sorolhatnám, hogy miért szeretem, de az túl hosszú ideig tartana. Szóval, kedves kérdező, érd be ennyivel.

2017. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Mert fantasztikus és csodálatos ember. Soha nem látott engem, azt sem tudja hogy létezem, de megváltoztatta az életem. Megtanított hinni a csodákban, küzdeni, kiálni magamért, hinni a csodákban. Megmutatta hogy minden lány lehet csodálatos. Még én is pedig előtte nem hittem el magamról de Ő elhitette velem hogy érek valamit. Bárki bármit mond tehetséges és hatalmas szíve van. Igen is törődik a rajongóival. Justin Drew Bieber az életem része már lassan 8 éve és az is marad Örökké! Nem tudom szavakba önteni mit érzek iránta és mennyire hálás vagyok azért hogy a földön van. És hogy konkrétan mért szerettem enyire meg? Mert imádom a mosolyát, elég ha az édes mosolyára gondolok és már is jobb a világ :), az édes tekintete miatt, a stílusa, a személyisége, a csodálatos hangja (és most nem csak az ének hanem a beszéd hangjára is gondolok egyszerűen melegség járja át a testem amikor megszólal olyan mintha nem is evilági lenne. Inkább mint egy angyal vagy hasonló :) ) amikor énekel arról meg ne beszéljünk ...*-* szeretnék vele egyszer találkozni de akkor tuti a mentő visz majd el onnan szivleállással ❤❤❤❤
2017. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Én pont így vagyok Michael Jacksonnal.

2017. ápr. 29. 16:49
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Michael is remek előadó, elismerem mint énekest :) Egyébként Justin is nagy Michael Jackson rajongó. Kedvenc dala a Man in the mirror. Ja! És külön köszönön hogy bár nem szereted Justint nem szóltad le! :) Ezt értékelem. Mert nekem nem az utálókkal van a bajom mert nem kötelező szeretni hanem azzal van a bajom amikor valaki mindenféle b!zi tehetségtelen senkinek elhordja csak azért mert attól "menő" közben meg nem foglalkozik azzal hogy egy élőlényrőlcbeszél akinek érzése van. Szóval nem azzal van a bajom aki nem a rajongója mert nem kötelező annak lenni. Hanem azzal aki azért ócsárol egy embert aki nem is ártott neki csak hogy menőbb legyen. Szóval értékelem hogy annak ellenére hogy nem szeteted nem szóltad le a válaszom, vagy a többi rajongó válaszát. :) köszönöm! Utolsó voltam...
2017. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én is kb úgy vagyok vele, hogy nem szerethet mindenki mindenkit. Nekem Michael a kedvencem, örökké az is lesz. Kinek ki a kedvence, ízlések és pofonok.

😏

2017. ápr. 29. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!