Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kadlecsek Krisztián szerintete...

Kadlecsek Krisztián szerintetek meleg?

Figyelt kérdés
Nemcsak azért, mert női műsort vezet évek óta (FEM3 Café), hanem sose hallani se nőügyeiről, se gyerekekről, se családtervezésről, se barátokról stb. Megnéztem a nyilvános (!) facebook és instagram profilját, és egyiken sincsen kép nőről (barátnő, menyasszony, feleség). Ahol gyerekkel van, ott meg odaírja, hogy barát vagy rokon gyereke.

2017. máj. 10. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
mi közöd hozzá, de tényleg? :D
2017. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Semmi értelme a kommentednek... Mi az, hogy mi közöm hozzá? Megkérdeztem mások véleményét egy KÖZSZEREPLŐRŐL. Nyugodtan olvasgass utána a Ptk-ban. Direkt felkiáltójeleztem, de látom, nem jutott el a megfelelő területekre a lényeg. NEM a facebook ismerősöm és az adatlapjáról beszéltem, hanem nyilvános információkról, amiket ő osztott meg. Ezek alapján érdekel más véleménye. Nem mindegy neked, hogy mi közöm hozzá? Jogom van megkérdezni.
2017. máj. 10. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Talán csak őrzi a magánéletét, nem gondolod? Egyébként sok "átlagember" is van, aki fent van mondjuk a facebookon, de semmilyen személyes jellegű infót nem oszt meg. Nem minden közszereplő "celeb".
2017. máj. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

köszönöm, jogász vagyok.



első voltam.

2017. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor csak gratulálni tudok.... :)
2017. máj. 13. 09:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Mitől lenned jogod hozzá? :D Talán a nemi identitása közérdekű adat? Önjelölt jogászkám.
2017. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

+ ha már olyan jól tájékozott vagy, bizonyára tudod, hogy a közszereplőség kérdése a véleményszabadság kapcsán merül fel. :))))


Egyszerűen, röviden: semmi közöd hozzá, hogy ő kivel, mikor mit csinál. Ha közszereplő, ha nem.

2017. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

74%-os!

Krisztián egy közszereplő. Nem kell ehhez önjelölt jogásznak lenni. Megkérdezni joga van a kérdezőnek mások véleményét, akár ilyen témában is. VÉLEMÉNY! Érted? Tudod értelmezni a "szerintetek" szót? Guglizz rá, ha nem megy. A közszereplők szerelmi, nemi élete pedig igenis beszédtéma. Akinek ezzel gondja van, ne vállaljon tévés szereplést.

2017. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem az volt a kérdés, hogy ki feküdt le vele! Az magánügy. Kiteregetni Krisztián nemi életét törvénytelen, de megkérdezni mások véleményét akár egy ilyen témában is, nem tilos.
2017. aug. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem meleg, csak vagy hosszabb távú civil kapcsolata volt, vagy inkabb a kalandok híve.


Bár az elmúlt reakcióiból inkább arra következtetnék, hogy egy ideje vadászik.


[link]


[link]


Most itt a vissza nem térő alkalom, hogy összejöjjön a már megállapodni vágyó Zimány Lindával.


Bár, ha itt nem lesz minimum valami katyvasz, akkor lehet, hogy végül neked lesz igazad. Ki tudja?! ;)

2019. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!