Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Éder Krisztián SP, akit mindenki lemelegez, nyilvánosságra hozta a kapcsolatát a modell csajjal?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy "mindörökké" tervezi csajkámmal. Hát nem hiszem hogy addig bírnák, mert a Fluor Tomi nem bírja ha megcsalják:D

Am nem féltékenységből mondom, mert nekem teljesen más színész pai jön be, de sztem tök szánalmas, hogy az első barátnőjével kérkedni kezd, csak hogy ne bu-zizzák le.



2012. jún. 24. 12:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
88%
Leszarom,nekem az Éder Krisztián téma már kurrva unalmas,főleg hogy szinte az összes melegséggel kapcsolatos kérdésnél ott van valami okosság hogy "SP te vagy?"...Nekem az SP-ről a Simple Plan,a Scott Pilgrim,vagy South Park jut eszembe.(bár a South Park is egy rakás fos a 11./12. évad után)
2012. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy nincs jobb dolgotok mint ezzel foglalkozni. Ki a rossebet érdekel? Ebből él az a szerencsétlen is, hogy folyamatosan róla van szó.
2012. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha nem is érdekel, a csapból is ez a hülyegyerek folyik, míg a normális hírességekről tudomást sem vesznek.
2012. jún. 24. 15:19
 4/61 anonim ***** válasza:
42%
nyilvánvalóan az a szerencsétlen csak álcázza a homárságát egy csajjal,kénytelen hazudozni,mert már a puncija telivan,hogy lemelegezik
2012. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
85%
Vannak normális hírességek?
2012. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, szerintem is.

Utolsó:igen, vannak normális hírességek. Pl: Bereczkiékről nem lehet rosszat hallani, vagy például Száraz Dénesről vagy Bozsó Péterről sem.

2012. jún. 24. 20:33
 7/61 anonim válasza:
43%
Nem féltékenykedésből mondom, mert nekem nem jön be Sp, mint pasi, de nekem nagyon nem szimpi az a csaj. (Nagy Réka) Én Sp-t azaz Éder Krisztiánt szeretem, mint "előadó" és szerintem Fluorral jobban összeillik. XD
2012. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Fluorral tényleg jobb:D mehetnek együtt fellépni:)
2012. jún. 27. 11:48
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

Ááá Bereczkiékről nem lehet rosszat hallani.

Abszolút nem volt botrány, mikor tündérien aranyosan arrébb lökte egyik előadáson a kollégáját, mert az nem odaállt, ahova ő akarta. :) Berecki sem "makulátlan" ám. Sőt, eléggé beképzelt lett, elcelebesedett. ^^

Amúgy szálljatok már le erről az SP témáról, ha senkit nem érdekelne és nem foglalkoznátok vele, akkor eltűnne...

2012. júl. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
nem tőnik az el, meg egyébként, lehet kö-csög vagyok, de az ilyen szánalmas celebecskéket jólesik kidumálni:D
2012. júl. 3. 15:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!