Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Motionless in White élőben?

Motionless in White élőben?

Figyelt kérdés
Nyáron Motionless in White koncertre megyek, és érdekelne, hogy milyenek élőben. Valaki aki volt már koncertjükön tudna mondani róla pár szót? És ha valaki élőben találkozott velük, akár koncert után VIP-ben, milyenek voltak, hogy viselkedtek, milyen volt a személyiségük? Válaszokat előre is köszi:)

2017. máj. 28. 19:11
 1/3 anonim válasza:
86%
2015-ben voltam MIW koncerten, szinte az első sorban álltam. A közönség nem volt valami jó, sőt egyenesen pocsék, de ők nagyon odatették magukat :D Hozzáteszem nem ismertem a zenekart, az az igazság nem is miattuk mentem, csak több banda játszott egymást követve. A Reincarnate c. számuk megért pár misét, külön hangsúlyozom hatalmas volt hallani élőben :DDD Aztán úgy a fellépésük háromnegyedénél kiverekedtem magam a tömegből és leültem inkább, mert kicseszett meleg volt, és a hozzám dörgölőző párszáz ember még csak rontott a helyzetemen :| Meg a tény, hogy rengetegen rágyújtottak (koncert közbe), és a nagy kézlóbálások közepette csaknem kiégetik a szemedet. Így visszatekintve mindenképp megéri elmenni egy koncertjükre, mert legalább olyan jók élőben, mintha csak egy audio-t hallgatnál! Nem voltam VIP, de bőven elég volt, hogy ott voltak teljes életnagyságban. Meg nem volt bennem ez a rajongói ideg, hogy "jaaj úristen látom őket", mert nem is voltam rajongójuk. Ma már viszont szívesen meghallgatom, mert tudom mit produkálnak a színpadon.
2017. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Elizabeth Stone válasza:
100%
Lesz idén MIW koncert Magyarországon? Mert tudtommal még Bécsig se jönnek el.
2017. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ:) Remélem most közönség is jó lesz majd, pár nem fogja az előadás minőségét befolyásolni egy tré közönség se😏 Egyébként én pont ilyen tipikus fangirl vagyok, szóval tuti sikítoznék ha élőben találkoznék velük. Talán még el is ájulnék😰 Azért majd igyekszem visszafogni magam😜 #2 nem jönnek sajnos Magyarországra, Angliában fognak a Download fesztiválon fellépni
2017. máj. 30. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!