Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bruno Mars lehet hogy fog...

Bruno Mars lehet hogy fog jönni valamikor a szigetre vagy a soundra vagy bárhova? Mert akkor tudnék vele találkozni

Figyelt kérdés

2017. jún. 4. 08:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
május 30.-án volt itt turnézni, szóval nagyon max jövőre jöhet esetleg, de nem vagyunk jósok. Amúgy felejtsd el hogy találkozol vele, azért mert ide jön fellépni, nem fog leállni haverkodni a pórnéppel.
2017. jún. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen voltam a koncerten!! Es iden nem jon azzal tisztaban vagyok!!!! Es tudnek vele a soundon vagy a szigeten talalkozni!
2017. jún. 4. 09:34
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja es tudom hogy nem vagytok jósok de attól még tipp lehet hogy szerintetek ő eljönne e vagy valami!!
2017. jún. 4. 09:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor a keddi koncertjén miért nem tudtál vele?
2017. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert ott egyrészt meg se próbáltam a hátsó bejáratnál megvárni másrészt ott nem tudtam volna a backstagebe bemenni
2017. jún. 4. 10:16
 6/11 A kérdező kommentje:
Ketto ird be a youtubrera h bruno mars giving autographs es nezd meg h teljesen nyugodtan es boldogan osztogatja es meg fotot is csinal
2017. jún. 5. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezekből a videókból akad egy is ami Magyarországon készült?
2017. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem mert meg nem volt ugy magyarorszagon de ha eljonne a soundra akkor tudnek vele evben biztos vagyok!! Es amugy egyszer elutazom csak ezert!!
2017. jún. 5. 11:19
 9/11 A kérdező kommentje:
De ha kulfoldon ad akkor itt miert ne adna?
2017. jún. 5. 11:20
 10/11 MrPifta ***** válasza:
Amúgy te is elutazhatsz, mondjuk ha éppen Ausztriában vagy Szlvákiában van. De persze messzebre is lehet.
2017. jún. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!