Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bruno mars fog jonni magyar...

Bruno mars fog jonni magyar fesztivalra?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Nem unod még hülye gyerek?
2017. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még nem
2017. jún. 5. 22:20
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi alapján hülyegyerekezel le de te tudod
2017. jún. 5. 22:21
 4/18 A kérdező kommentje:
Azert irtam ki mert senkitol nem kaptam normalis valaszt d me ugy latszik ez az oldal ilyen
2017. jún. 6. 08:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki válaszolt az első kérdésedre és szerintem kielégítő választ adtam. De mivel ezek szerint nem fogtad az adást és továbbra is másoktól keresed a megoldást, azt hiszem el is felejtheted a nagy álmodat. Nagyon éretlen vagy, hogy azt hiszed sikerülhet úgy, hogy ennyire nincs belelátásod a dolgokba.
2017. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De ha jon a fesztivalokra valamikor es sztem valamikor ffpg jonni akkor fogok vele talalkozni!!!! Nem erted?? De konolyan nekem nem az a kerdesem h hogy talalkozzak a fesztivalon vele hanem h sztetetek jonne e valamikor !!!mert ha jon akkor tudok vele talalkozni hiszen a backstagebe van
2017. jún. 7. 13:22
 7/18 anonim ***** válasza:
Te nem érted, te ostoba! Nem tudok már mást mondani rád. Minden szavad inkompetens. Senki nem fog beengedni a backstage-be csak azért, hogy te láthasd a kedvencedet, ez nem így működik. De nem magyarázom tovább mert semmi nem jut el az agyadig.
2017. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Huuu bameg te nem tudod a lehetosegeimet en gondolom hogy akarkit nem engednek be de tavaly az egeszet onnan neztem vegig es a szinpadrol mert ENGEM beengednek!!!
2017. jún. 7. 18:44
 9/18 A kérdező kommentje:
Es megegyszer mondanam h nem ezen kell leallni szarakodi mert ezt en tudom h berngednek hanem annyi h szerintetek jon e de ennyire ertitek meg a kerdesemet
2017. jún. 7. 18:49
 10/18 anonim ***** válasza:
:D Ne röhögtesd már még jobban ki magad, azt sem tudtam mi a frász az a Meet&Greet amíg nem mondtam neked...nekem mindegy hogy mit hazudsz be magadnak hogy boldogabb legyél, de hidd el süt rólad hogy kamuzol. Na szia, nem vagyok kiváncsi a többi ostobaságodra.
2017. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!