Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért olyan mély Miley Cyrus...

Miért olyan mély Miley Cyrus beszédhangja?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek nyilvánvalóan több oka is lehet szerintem, de mivel nem igazán a közelünkbe lakik így csak találgatni lehet.

Mivel nem időszakonként ilyen a hangja hanem állandóan így a megfázás vagy a betegségek ilyen szempontból kizártak(kivéve egy állandó betegség).

Tapasztalatból mondom hogy az éneklés elváltoztatja a beszédhangunkat főleg a kor előre haladtával. Valamint szerintem az éneklésébe is fellelhető ez a mély hanghatás szóval e-miatt is változhatott így el a beszédhangja, egy énekesnél ez nem meglepő.

2017. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De mondjuk Katy Perry-nek vagy számos hasonlóan fiatal énekesnőnek teljesen normális női beszédhangja van.


Próbáltam utána olvasni, és maximum a dohányzást sejtik mögötte.

2017. jún. 23. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű hangja van beszéd, és éneklés közbe is:)
2017. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egyre durvább kappan hangja van. Az énekhangja rendben van, pl a Jolin feldolgozás, de a beszédhangja ultra gáz.


Mint valami kiégett prostituált, aki szétitta, szétdrogozta, szétdohányozta a hangját.

2017. aug. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!