Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azoknak a nagyon híres énekese...

Azoknak a nagyon híres énekeseknek tényleg jo hangjuk van vagy csak meg van szerkesztve?

Figyelt kérdés
Többször is tapasztaltam, hogy sztároknak (Katy Perry, Miley Cyrus stb.) koncerteken egyáltalán nincs jo hangjuk. De ha valóban nincs, akkor miért olyan híresek?

2015. aug. 20. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokakból egyszerűen csak hírességet csináltak. Jó a megjelenése, látnak benne fantáziát, ha nem teljesen béna az énekléshez, akkor felkarolják, és sztárt csinálnak belőle.

Persze, azért vannak bőven, akik tényleg tehetségesek, de őket nem az ilyen mesterségesen felfuttatott tinibálványok között kell keresni.

2015. aug. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

> tényleg jo hangjuk van vagy

> koncerteken egyáltalán nincs jo hangjuk


Megválaszoltad magadnak, én úgy érzem.

2015. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kim Bo Mao ***** válasza:
A mai sztárok hangját 80%-ban autotoonozzák (megszerkesztik az éneket), a koncerteken pedig többnyire playbackről nyomják... De amúgy is az ő koncertjük inkább a "showra" megy rá, mintsem a zenei élményre.
2015. aug. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdésre picit összetettebben is lehet válaszolni.


Katy Perry hangja szerintem nagyon gyenge és elhalós. Ugyanez juston Bieberrel. nem arról van szó, hogy nem tud énekelni, hanem hogy nincs erő a hangjában. Ugyanakkor kevés olyan sztár van, aki élőben is stúdióminőségben énekel. Említeném Freddie Mercuryt vagy Darren Hayest. Vagy ott van Jon Bon Jovi. Neki a sok turnézástól 30 éves korában énektanárhoz kellett mennie. A hangja erőteljes és több mint 4 oktáv, de egyszerűen kifulladt, és el kellett sajátítania, hogyan énekeljen úgy, hogy jobban kímélje. ilyen is van. na meg az ember öregszik. Nyilván a 60 éves sztárok már nehezen énekelnek. De van fiatalabb példa is. Mika már most sem tudja kiénekelni azt, amit pár albummal ezelőtt ki tudott. Teljesen elment a hangja, pedig ő még nem is cigizik.


De sajnos igen: sok olyan sztár van, aki nem igazán énekel jól. Azért fogalmazok így, mert persze nem arról van szó, hogy totálisan hamis minden hang. De sokan tudnak annyira énekelni, hogy bevegyék őket az iskolai kórusba, nem az a nagy cucc. De stadionokat megtöltő énekesnek lenni nem ugyanaz, mint a városi templomban énekelni. És a mai sztárok ezt a mércét nem ütik meg. De azt se kell tagadni, hogy az idősek sem technikaellenesek. Mint ahogy anyukám is megszerette a facebookot, a nagy öregek is esetleg rákaphatnak az autotune-ra a stúdióban. Más kérdés, hogy mögöttük áll 20 évnyi tiszta éneklés, és ne várjuk el, hogy kiénekeljék azt, amit 20 éve írtak.

2015. aug. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

hülye gyerek katy perrynek 1-2 koncerjét megnézted valameiken jobb a másikon rosszabb

https://www.youtube.com/watch?v=qyLWuSEm9GE ez pl szerintem rohadt jó

2015. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ebben is volt pár hamiskás hang és utána ugyanazon a koncerten megnéztem meg egy dalát és hamis volt. De mindegy én nem veszekedni akarok csak megjegyzem!:)
2015. aug. 31. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam Katy koncertjén. Élőben szerintem még jobb, mint az audio változatoknak vagy amik a CD-ken vannak. És a számokat jobban is adja elő. Video felvételről viszont tényleg nem hangzik jól ha valaki a koncerten vette fel, de ez nem Katy hibája.
2015. okt. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ezért jó Beyoncé.Neki nem is kell playbackelni,hisz mindig tökéletes a hangja.😁👑❤
2017. nov. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!