Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lindsay Lohan miért lett...

Lindsay Lohan miért lett alkoholista és drogfüggő?

Figyelt kérdés
Még fiatal és szép nő hiszen 1986-ban született. Miért lesz valakinek ilyen fiatalon alkohol és drog problémája?

2017. jún. 25. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Mert mint a legtöbb sztárt, őt is gyerekként molesztálták.
2017. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy rossz volt a kapcsolata az apjával és bár sikeres volt gyerekszínészként utána nem igazán kapott szerepeket. Nem jól alakultak a dolgai, és ez megviselte. Viszont egy ideje már sikerült egyenesbe jönnie.
2017. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Osztom az első véleményét, utána nézhet bárki a hollywoodi pedofil maffiának, szinte kivétel nélkül minden gyereksztár szexuális zaklatás és kényszerített drogfogyasztás áldozata. Egyszer az egyik filmguru is elejtette a mondatot, miszerint egy filmforgatás során az állatok nagyobb védelmet kapnak mint a gyerekek...enyhe utalás...de számos színész, zenész tett már kijelentéseket ezzel kapcsolatban, bár a nagy részük szerintem nem mer. Nagyon nagy bajok vannak Hollywoodban.
2017. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús, hogy valóban folyik valami hasonló dolog Hollywoodban, de azért önmagában a siker és népszerűség sem használ mindenki lelkivilágának. Szóval nem feltétlenül csinálják ki őket szándékosan, maga az életmód is nagyon taccsra vágja őket. Amúgy az igaz, hogy túl sok az ilyen eset, több a pszichésen teljesen totálkáros sztár, mint a normális. És ez már tényleg egy nagyon feltűnő jelenség.
2017. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!