Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb híres ember alkoholista/nikotinfüggő/drogozik?

Figyelt kérdés
Most elsősorban nem a semmi művészeti értékkel rendelkező celebekre (Justin Bieber, Miley Cyrus stb.) gondolok, hanem az olyan értékes, igényes műveket teremtő emberekre, mint pl. a Beatles, a Pink Floyd vagy a Red Hot Chili Peppers tagjai.
2016. ápr. 4. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Az túlzás, hogy nem rendelkeznek művészeti értékkel, mert ha a tehetségtelenek mind világsztárok lennének, akkor már én is rég multimilliomos nemzetközi sztár lennék.

Amúgy ezt nem lehet megmagyarázni. Valahogy ilyen a sztárélet. Van rá pénz, megtehetik, megvehetik. Te is mennyi mindent kipróbálnál, ha megtehetnéd. Mondjuk én drogokat pont nem, kérdésed alapján szerintem te sem.

2016. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehezen lehet józan ésszel bírni, hogy fingani sem lehet anélkül, hogy abból ne legyen olyan címlapsztori amin 3 hétig pörög a sajtó.

Én biztosan nem tudnám elviselni. Oké, nem kötelező ezt csinálni, de ez inkább egy dühítő velejárója egy olyan munkának amit imádnak csinálni.

2016. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Elveszi az eszüket a pénz. Jómódjukban azt sem tudják, hogy mit csináljanak.
2016. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is a pénz. Van pénzük, megtehetik, vagy egyszer kipróbálják és nem állnak le.
2016. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Persze a pénz is közrejátszik. De belegondoltál már abba, hogy milyen elvárások között élnek? Folyton pörögni, interjút adni, nem csinálni semmi emberit, mert az rögtön kikerül a címlapra, zene írás/felvétel, próbák, a kiadó irányít, az ügynök irányít, de a rajongók imádjanak, a koncert top legyen, már azt se tudják honnan jöttek, fake mosoly, nem törhetsz össze, példakép vagy, vagy épp az életedre törnek, és gyűlölködnek! Egy normális épeszű ember összeroppanna ekkora nyomás alatt, ez nem egy könnyen járható út, kell nekik az extra, a plussz, a löket. Én nem ítélem el őket.
2016. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azért mert megtehetik hogy élvezzék az életet teljes bedobással
2017. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!