Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pálvin Barbinak hány pasija...

Pálvin Barbinak hány pasija volt már?

Figyelt kérdés
2017. jún. 30. 12:00
 1/10 A kérdező kommentje:

Eddig ezekkel hozták kapcsolatba:


1. Kristof Somfai (3 évig jártak, csóri szegény fiúcskának esélye nem volt fenntartani ezt a kapcsolatot amilyen körökbe mozog barbika


[link]


2. Niall Horan (One direction)


[link]



3. Justin Bieber is lehet betette neki


[link]


4. A szépség és a szörnyeteg énekesével is összehozták

2017. jún. 30. 12:04
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


én nagyon aggódom hogy úgy el fog krvlni mint rihanna aki már a 10 ujján nem tudja megszámolni a pasijait

2017. jún. 30. 12:08
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Ahhoz képest, hogy ennyire a szíveden viseled a sorsát, a nevét sem tudod leírni. Palvin, nem Pálvin.
2017. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem ertem mirol beszelsz, ugy irtam
2017. jún. 30. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiatal szép lány aki meg akarja vetni a lábát Hollywoodban, többször mondta, hogy színésznő akar lenni, amire van esélye, mivel fél Hollywood modellekből áll akik színészek lettek.

Kellenek neki a kapcsolatok, ezért teszi azt amit tesz, ez rég bevált dolog, de szerintem addig nem lesz túl sok esélye amíg nem szed össze magának egy befolyásos producer pasit.

Szóval a stratégiája egyszerű. Erkölcsös-e? Nem, de ez már 2017-ben senkit nem érdekel, mis sem vagyunk jobbak nála, hiába mutatjuk azt mintha.

2017. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vivi Clifford ***** válasza:
Niall Horan-el nem járt csak a sajtó hozta őket de az ég világon nem volt köztül semmi. Csak barátok
2017. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
2017. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kimaradt luis hammilton az f1 versenyzo. Mar a negrok is bejonnek neki
2017. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most meg a régi Disneys sorozatból a Zack és cody bol az egyik ikrekkel van együtt ( Dylen Sprouse)
2018. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, de valószínűleg sok farkát fogott, vagy sok péló járt már benne
2020. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!